Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

15 rrëfime si i ikën truri një femre në shtrat do t'ju habisin fare

Postuar: 08/11/2018 - 20:02

Çdo femër ka një apo dy truke që e bëjnë të ndizet gjatë seksit, ashtu si dhe partnerin e saj. Por dija është pushtet, prandaj 15 femra janë pyetëm më poshtë për të ndarë detaje nga jeta e tyre seksuale më e mirë që kanë përjetuar.
1“Njëherë qëndroja me mbathje, dhe ishte i dashuri im që i mbante të çuara anash teksa bënim seks me njëri-tjetrin. Mënyra se si ai i çonte anash më përkëdhelte klitorin, gjë që më bënte të ndihesha shumë mirë,” – Amber, 21 vjeç.
 
2“I dashuri im gjithnjë thoshte se donte të bënte seks me mua për orë të tëra, dhe një ditë vendosëm ta provonim. Edhe pas një ore, edhe pse kisha përjetuar një orgazëm, vazhduam me disa pushime të shkurtra në mes. Në total përjetova 4 orgazma,” – Jenna, 28
 
3“Më pëlqen t’i mbaj rrobat veshur sa më gjatë të jetë e mundur, dhe dua që i dashuri im t’i tërheqë mbathjet derisa ato të grisen. Më pëlqejnë të brendshmet, prandaj më vjen gjynah t’i heq shpejt,” – Bree, 31.
 
4“Seksi im i preferuar nuk është as ai shumë i zhurmshëm, as ai shumë i qetë. Një herë, i dashuri im dhe unë fjetëm në apartamentin e një mikut tonë. Kishte mure të holla, kështu që u desh të bënim seks të qetë. Kjo e bëri seksin më të nxehtë,” – Ally, 23
 
5“Në pozicionin e vajzës kaubojse dhe kur ai prek gjinjtë e mi, është seksi më i mirë që përjetoj,” – Kristin, 28
 
6“Ndonjëherë kur kthehem në shtëpi nga puna, i kërkoj të dashurit tim të më zhveshë, gjë që do të thotë se kërkoj seks. Është me të vërtetë mirë kur e di që seksi është në axhendë sapo kthehesh në shtëpi,” – Nicole, 27
 
7“Ia jap të dashurit tim vibratorin për ta përdorur tek unë, dhe njëherë përveç penisit të tij më futi dhe vibratorin. Aty ndjeva ndjenjën e plotësimit, ishte e pabesueshme,” – Ruth, 28
 
8“Seksi në dush nuk më dukej dhe aq i mirë, derisa unë dhe i dashuri im filluam të përdornim lubrifikant. Rrëshqitja e lubrifikantit në klitorin tim e kombinuar me ndjenjën e ujit në lëkurë ishte një ndjesi e fortë,” – Katie, 24
 
9“Pozicioni im i preferuar është të vendos këmbët mbi shpatullat e tij. Këndi i krijuar më çmend mua dhe të dashurin tim po ashtu,” – Jane, 35.
 
10“Një herë praktikonim stilin e qenit përpara pasqyrës. Ishte shumë “hot” të shikonim fytyrat tona,” – Andi, 27
 
11“Një herë i dashuri im shkroi fjalë të pista me bojë në gjoksin tim. I mbajta ato edhe kur shkova në punë, pasi më mahniste ideja që do të kishte një raund të dytë,” – Auburn, 32.
 
12“Në verë më pëlqen t’i laj dhëmbët dhe të vendos makijazhin në fytyrë kur jam nudo. I dashuri im kënaqet duke më parë, dhe kjo gjë më përmirëson humorin gjatë gjithë ditës,” – Lisa, 28
 
13“Më pëlqen shumë kur i dashuri im i ngul gishtat tek kurrizi im. E ndjej që ma ka nevojën. Gjithmonë jam unë ajo që nis me kafshime të lehta në qafë,” – Ari, 33
 
14“Ne jetojmë bashkë dhe e kemi të gjithë shtëpinë në dispozicion për të bërë seks, por na pëlqen dhe na nxeh shumë kur fillojmë të përkëdhelemi në lokalin e lagjes,” – Jen, 24
 
15“Njëherë vendosa unë ta merrja kontrollin, e urdhëroja të dashurin të më prekte gjithnjë e të më puthte. Më pëlqente shumë ai lloj seksi,” – Kristen, 34

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2019 - 22:45

Nëse mendoni se femrat i zgjedhin partnerët nga bukuria e keni gabim.

Postuar: 18/08/2019 - 21:33

Një pushues britanik në Francë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u rrëzua nga ballkon

Postuar: 17/08/2019 - 23:24

Një grua mund t'i japë fund një lidhjeje edhe pse mund të jetë shumë e dashuruar!

Postuar: 17/08/2019 - 22:14

Sa herë kemi dëgjuar këshilla nga prindërit "ha një banane para se të shkosh në punë" o

Postuar: 17/08/2019 - 12:30

Ditët e fundit në Itali po qarkullon gjerësisht lajmi i fituesit të më të madh në historinë e lot