Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Lifestyle

19- vjeçarja i habit të gjithë me arsyen, i shet virgjërinë biznesmenit gjerman për një shumë të majme (FOTO)

19- vjeçarja i habit të gjithë me arsyen, i shet

Një vajzë 19 vjeçe ka shitur virgjërinë e saj për një shifër marrëmendëse. Raportohet se ajo e ka shitur virgjërinë për 1.2 milion euro.

Vajza kishte kontaktuar me një agjenci të njohur online. E më u pas u kontaktua nga një biznesmen gjerman për të blerë virgjërinë e saj. Biznesmenit 58-vjeçar në Myniu ka disa  qendra fitnessi në të gjithë Evropën.

Mësohet se e reja ka thënë se paratë që fitoi nga shitja e virgjërisë së saj do t'i përdorë për udhëtime dhe për të bërë një jetë luksi.

Biznesmeni gjerman ishte ai i cili ofroi më shumë për të blerë virgjërinë e saj. Kurse një një avokat në New York, i cili ofroi 1 milionë euro, por në fund fiton ai që ofron më shumë.

19- vjeçarja i habit të gjithë me arsyen, i shet