BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Lifestyle

2023 premton surpriza! 4 shenjat e Horoskopit që do të bekohen nga yjet, presin ndryshime të mëdha

2023 premton surpriza! 4 shenjat e Horoskopit që do të bekohen nga

Shumë njerëz tashmë presin me padurim vitin 2023 me shpresën se disa dëshira të parealizuara do të realizohen.

Astrologët kanë përcaktuar 4 shenjat e zodiakut që do të kenë një vit të lumtur në aspektin intim, profesional dhe financiar.

Gaforrja 

Sipas parashikimeve, ky do të jetë një vit fitimprurës dhe miqësor ndaj biznesit për ta. Ndikimet planetare do t’i ndihmojnë ata të arrijnë dëshirat e tyre, qoftë promovimi në punë, një marrëdhënie e re apo dhe studimet jashtë vendit. Suksesi i pret në karrierën e tyre, sidomos kur bëhet fjalë për çështjet intelektuale.

Bricjapi 

Ata kanë një vit të shkëlqyer përpara. Edhe pse fillimi nuk do të jetë premtues, në pranverë do të vërejnë ndryshime pozitive. Do të hasni mundësi të reja dhe përparim të rëndësishëm pothuajse në çdo aspekt të jetës. Ata do të ndjekin qëllimet e tyre dhe do të kenë mjaft vetëbesim për të hedhur hapa të rinj. Në aspektin financiar presin fitime, por më të lumturit do jenë në atë të dashurisë, ku do të përjetojnë surpriza të këndshme.

Akrepi

Këta persona do të gëzojnë një vit të mrekullueshëm. Për ta po hapen mundësi në çdo aspekt të jetës. Ata do të ndjekin qëllimet e tyre dhe do të fitojnë besimin për të ndërmarrë hapa të rëndësishëm.

Për shkak të rregullimit të favorshëm të planetëve, një fitim financiar ose një ndryshim pune është në horizont. Në një nivel intim, dëshirat e tyre më të fshehura do të realizohen.

Demi

Muajt ??e parë të 2023-ës janë të përshtatshëm për të marrë vendime në lidhje me familjen ose për të lëvizur në një shtëpi të re.

Perspektivat e tyre financiare në këtë vit do të jenë të shkëlqyera, por edhe jeta e tyre dashurore do të premtojë shumë. Ata kanë një shans të madh për të arritur përmbushjen emocionale, kështu që beqarët mund të takojnë një partner të përshtatshëm dhe çiftet e martuara mund të zgjerojnë familjen.