BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Lifestyle

21-vjeçarja është bërë gjyshja më e re në Britani, ndoshta dhe në botë, pasi u martua me “gjyshin” 56-vjeçar

21-vjeçarja është bërë gjyshja më e re në

Një nënë, që sapo ka mirëpritur fëmijën e saj të parë, mendohet të jetë gjyshja më e re e Britanisë në moshën 21-vjeçare, pas martesës me burrin 56-vjeçar, i cili është bërë gjysh.

Becca Keeley u martua me Markun 56-vjeçar, pasi u fejuan me pushime në Tenerife, dhe tani statusi i saj ka kaluar në një tjetër, pas lindjes së mbesës së tyre, Mollie.

Çifti nga Kent u takuan në një koncert roku, ku këngëtari Mark po performonte me grupin e tij, kur Becca ishte vetëm 16 vjeç dhe ai ishte 51 vjeç.

Tetorin e kaluar ata mirëpritën vajzën e tyre, Presley, pasi ishin martuar lumturisht prej dy vjetësh.