BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Lifestyle

23-vjeçarja nxjerr virgj*rinë në ankand, politikani ia blen për 2 milionë Pound (FOTO)

Fenomeni i shitjes së virgjërisë është kthyer në një trend global gjatë viteve të fundit. Të njëjtën gjë ka bërë edhe një modele, e cila nxori në ankand virgjërinë e saj për një shumë tejet të kripur.

Bëhet fjalë për 23-vjeçaren nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada. Fitues u shpall një politikan, që ofroi plot 2 milionë Pound për virgjërinë e modeles.

Këtë shifër marramendëse parash, ajo dëshiron ta përdori për të udhëtuar në mbarë botën me nënën e saj. E reja disponon një letër mjekësore të certifikuar, ku vërtetohet virgjëria e saj.

Një tjetër kërkesë e saj është që të gjej një mashkull për t’i plotësuar të gjitha dëshirat e saj, si dhe të paguajë 26,000 Pound çdo muaj për të.