Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

23-vjeçarja nxjerr virgj*rinë në ankand, politikani ia blen për 2 milionë Pound (FOTO)

Postuar: 18/07/2019 - 16:42

Fenomeni i shitjes së virgjërisë është kthyer në një trend global gjatë viteve të fundit. Të njëjtën gjë ka bërë edhe një modele, e cila nxori në ankand virgjërinë e saj për një shumë tejet të kripur.

Bëhet fjalë për 23-vjeçaren nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada. Fitues u shpall një politikan, që ofroi plot 2 milionë Pound për virgjërinë e modeles.

Këtë shifër marramendëse parash, ajo dëshiron ta përdori për të udhëtuar në mbarë botën me nënën e saj. E reja disponon një letër mjekësore të certifikuar, ku vërtetohet virgjëria e saj.

Një tjetër kërkesë e saj është që të gjej një mashkull për t’i plotësuar të gjitha dëshirat e saj, si dhe të paguajë 26,000 Pound çdo muaj për të.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 20:54

Format dhe llojet e këmbës janë nga më të ndryshmet dhe janë pikërisht gishtat ata që përcaktojnë nëse këmba duket bukur apo më pak e hijshme.

Postuar: 23/08/2019 - 19:49

Prej disa ditësh, pylli gjigant i Amazonës është mbuluar nga flakët.
 

Postuar: 23/08/2019 - 19:35

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie sek

Postuar: 23/08/2019 - 19:01

Meshkujt dhe femrat mund që ta zbulojnë lehtë se kanë apo jo mungesë seksi.

Postuar: 23/08/2019 - 18:40

Peshkatarët në Australi janë përballur me një situatë të pazakontë, teksa ishin duke peshkuar në

Postuar: 23/08/2019 - 18:30

Është e kotë ta mohosh, në çdo marrëdhënie, madje edhe aty ku dashuria triumfon si sovran, jeta i

Postuar: 23/08/2019 - 17:36

Nëse mendoni se gratë që bëjnë seks më mirë simbolizohen nga femra e bukur dhe joshëse, gaboheni.