Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

29 vjeçarja padit ish të dashurin, i kërkon 8 mijë paund për këtë arsye qesharake

Postuar: 09/11/2018 - 20:44

Silindile Mangena, 29 vjeç, kërkon nga burri 37-vjeçar 8 mijë paund, të cilat do të shërbejnë që ajo ti nënshtrohet një operacioni për të rindërtuar vaginën e saj.Ajo ka paditur ish-të dashurin e saj, pasi i ka shkaktuar probleme me vaginën.Ata u ndanë në Maj të këtij viti, por problemet nuk kanë përfunduar ende për 37-vjeçarin, i cili besohet të jetë i martuar.

Ngjarja besohet të ketë ndodhur në vitin 2016 siç raporton Mirror, ndërsa vajza ka paraqitur padinë ndaj ish-të dashurit të saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 23:14

Punonjësit e një kompanie në Belgjikë janë lumturuar shumë kur kanë parë në llogaritë e tyre bankare 30 mijë euro shtesë.Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një uzinë të shkrirjes së çelikut ku punonjësit kaluan një fun

Postuar: 12/11/2018 - 22:25

Mediat në Australi thanë sot se është shpërblyer me rreth 100 000 dollarë një i pastrehë që ndi

Postuar: 12/11/2018 - 20:02

Ka disa pyetje të cilat na ndihmojmë të shohim brenda mendje të njerëzve dhe ta kuptojmë se me çf

Postuar: 12/11/2018 - 19:37

Një reklamë për Krishtlindje e Supermarketit Iceland është ndaluar të transmetohet për arsye poli

Postuar: 12/11/2018 - 19:34

Janë disa karakteristika të caktuara të cilat, secili nga ne nuk arrin dot t’i tolerojë tek

Postuar: 12/11/2018 - 19:24

Shëruesit e popullsisë aborigjene të Australisë kanë nisur tashmë të sjellin traditën e tyre 60

Postuar: 12/11/2018 - 19:06

Një kamp radikal nacionalist në Ukrainë raportohet se u mëson dimive që 8-9 vjeç të përdorin Ka