BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Lifestyle

3 këshilla për ta nisur fundjavën tërësisht në mënyrë romantike

3 këshilla për ta nisur fundjavën tërësisht në

Ka raste kur fundjava kalon 5 minuta. Pak për të bërë disa punë në shtëpi, pak për të organizuar javën e ardhshme, për të fjetur pak më shumë ose për të parë ndonjë mik, kaq ishte. Kaloi dhe nuk arrite ta shijoje aq sa do te kishe dashur.


Nëse po flasim edhe për seksin, ka shumë mundësi që të mos e bëni prioritet, ndërkohë që fundjava është zakonisht e përshtatshme për lidhje dashurie. Nëse dëshironi të ndryshoni rutinën, mbani shënime.

Filloni me një dush në mëngjes
Do të relaksoheni pafund dhe mbi të gjitha do të ruani qetësinë tuaj.

Ushqimi dhe seksi

Luleshtrydhet mund t’ju ndihmojnë të jeni më shumë pranë njëri-tjetrit. E kënaqshme dhe shumë seksuale.

Dhe pak spontanitet

Planifikimi është i mirë dhe shpesh kërkohet, por dita është gjithmonë më aventureske kur nuk ka plan. Surprizoni partnerin tuaj me një gjest romantik.