BREAKING NEWS

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën ‘bombë’: Kompania që ka dhënë ekskluzivitetin kërkoi mbylljen e ‘Big Brother VIP’

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën
x
BREAKING NEWS

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha dorëheqjen nga gara për kryetar Bashkie në Korçë, Gjata zbardh prapaskenat e forta

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113
x
BREAKING NEWS

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha thirrje policisë: Shkoni te bandat, te ngjarjet e fundit kriminale në Tiranë makinat janë vjedhur në të njëjtin qytet

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top Channel kanë ndjerë rrezik, ata e dinë se nga vjen sulmi

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës në Sarandë

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 maji/ Ish deputeti reagon për tërheqjen e kandidatëve të PD-së: Bombën ia ka vënë Berisha

Zgjedhjet e 14 maji/ Ish deputeti reagon për tërheqjen e
x

Lifestyle

3 shenjat e Horoskopit që do fitojnë shumë para, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju

3 shenjat e Horoskopit që do fitojnë shumë para, zbuloni

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt.

Në veçanti, ne do të jemi në gjendje të vendosim qëllime të reja dhe të bëjmë plane për zbatimin e tyre, si dhe të kuptojmë thellësisht nevojat tona. Në të njëjtën kohë do të jemi më të vendosur të përpiqemi për ëndrrat tona dhe sidomos në çështjet e karrierës do të ketë zhvillime.

Nga ana tjetër, në disa shenja do të krijojë një ndjenjë konfuzioni pasi mund të përballemi me disa situata konfuze si në fushën tonë profesionale ashtu edhe në atë personale. Në të njëjtën kohë do të ngrihen disa çështje nëse duhet të investojmë apo jo në projekte dhe njerëz të rinj, prandaj është e nevojshme të peshojmë siç duhet situatat për të bërë zgjedhjet e duhura. Tre janë ata që do të zgjedhin rrugën e duhur dhe kështu do shohin financat e tyre të rriten vertikalisht.Shihni më poshtë nëse i përkisni njërës prej këtyre 3 shenjave:

BINJAKËT

I përkisni shenjave që papritur do të kenë shumë mundësi karriere që do të jenë padyshim fitimprurëse. Në veçanti, ka shumë të ngjarë që ose të lindë një propozim për një temë krejtësisht të ndryshme nga ajo që po punoni tashmë, ose të promovoheni, gjë që po, pozicioni i ri do të ketë më shumë përgjegjësi, por edhe paratë të jenë shumë më mirë.

PESHORJA

Jeni një nga shenjat që do arrini të kapërceni menjëherë disa vështirësi në punë që keni pasur dhe gjërat do fillojnë të rrjedhin shumë shpejt dhe fitimet tuaja do të rriten gradualisht. Do të bëni bashkëpunime të reja me njerëz që do t’ju vijnë shumë në dobi dhe do të mund të tregoni aftësitë tuaja, të cilat do të vihen re plotësisht nga ambienti juaj.

GAFORRJA

Personat e afërt do të ndiejnë nevojën t’ju afrohen shumë dhe t’ju mbështesin, diçka që do t’ju stimulojë dhe do t’ju japë shkas që të përpiqeni edhe më shumë për ëndrrat tuaja. Do të jeni në gjendje të parashtroni plane të reja dhe t’i afroheni një hapi më afër qëllimit tuaj, ndërsa në të njëjtën kohë do të jeni plotësisht të përkushtuar në karrierën tuaj, e cila në planin afatgjatë do t’ju sjellë më shumë fitime.