BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Lifestyle

3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat gjatë muajve të ardhshëm/ Njëra prej tyre do të takojë dashurinë e vërtetë

3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat gjatë muajve

Shumica e shenja të horoskopit gjatë kësaj periudhe do të kenë probleme profesionale dhe financiare. Megjithatë, gjatë kësaj periudhe përgjithësisht famëkeqe, tre shenja do të përjetojnë sukses të madh dhe fitoret do të pasojnë gjatë gjithë verës.

Virgjëresha

Saturni shumë shpesh di të shpërblejë me bollëk punëtorët e zellshëm dhe të ndërgjegjshëm dhe njerëzit e lindur në shenjën e Virgjëreshës do të përfitojnë nga kjo. E zellshme dhe e përkushtuar ashtu siç është, Saturni do t’i kthejë Virgjëreshës gjithçka që i është mohuar deri më tani. Virgjëreshat me mungesë besimi në vetvete nuk do t’i vënë re këto përfitime në fillim, por gjatë muajve të verës do të fillojnë të kuptojnë se janë me fat.

Bricjapi

Bricjapët konsiderohen si të preferuarit e Saturnit dhe deri në fund të tetorit i presin ndryshime rrënjësore fatale. Nëse qëndrojnë të mbledhur dhe vazhdojnë të punojnë fort, asnjë pengesë për Bricjapët nuk do të jetë e pakapërcyeshme. Për Bricjapin, një nga periudhat më të mira të jetës së tij fillon më 5 qershor dhe do të ishte një e paprecedentë të mos e përdorte.

Peshorja

Fuqia e Saturnit retrograde do ta bëjë Peshoren të ndiejë forcën e saj të brendshme mbinjerëzore. E frymëzuar dhe e inkurajuar, Peshorja do të tregojë të gjithë potencialin e saj madhështor në fushën e punës. Përveç sukseseve profesionale, Saturni do të tregojë edhe Peshoren dhe shpirtin binjak, të cilin e kanë kërkuar prej kohësh. Përpara tyre vera është e mbushur me romancë dhe njohje.