BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x

Lifestyle

3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri

3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat në dashuri

Afërdita më 17 mars do të zhvendoset te Demi dhe deri më 11 Prill do të qëndrojë atje dhe do të sjellë ndryshimet e saj.

Demi konsiderohet si një shenjë e tokës dhe në këtë mënyrë do të krijojë një klimë të qetë mes partnerëve, ndërsa në të njëjtën kohë do të krijojë kushtet e duhura për të zgjidhur çdo problem që ekzistonte dhe për t’i vendosur ato në një rresht.

Në të njëjtën kohë, shenjat në përgjithësi do të kenë një humor intensivisht romantik pasi Afërdita është planeti i dashurisë dhe marrëdhënieve. 

Do të na bëjë të kemi prioritet lidhjet e dashurisë, ndërkohë që nuk ka gjasa që në disa raste të nxisë ndjenja posesiviteti dhe xhelozie. Të gjithë do të ndihen pak më intensivë dhe romantikë këtë herë, por në veçanti tre janë ata që do të jenë më të favorizuarit.

AKREPI

Akrepat gjithsesi janë shenja mjaft dashurore dhe në kombinim me hyrjen e Venusit në Akrep do afrohen edhe më shumë me partnerët e tyre, ndërkohë që nuk do të jenë të pakta momentet e nxehta të dashurisë. Më në fund ata do të jenë në gjendje të gjejnë pak kohë dhe të lënë mënjanë streset e tyre të përditshme, ndërsa do të kalojnë kohë edhe me partnerin.

DEMI

Sigurisht, Demat janë shenjat që nuk mund të mungonin në listën tonë, pasi ata presin Venusin. Do të arrijnë në një periudhë të shkurtër kohore të zgjidhin mosmarrëveshjet me partnerin, të afrohen, ndërsa të palidhurit do të fitojnë vetëbesim dhe humor të fortë për flirtim.