Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

3 shenjat e horoskopit që e kanë të vështirë të ndahen nga partneri

Postuar: 25/03/2019 - 20:49

Sipas astrologëve, shumë prej personalitetit tonë lidhet edhe me ndikimin e yjeve.

Në zodiak, shenjat e perceptojnë ndryshe jetën, por edhe mënyrën se si veprojnë.

Janë disa shenja që me sa duket lidhen shumë me partnerin dhe e kanë mjaft të vështirë të ndahen.

Zbuloni më poshtë se cilat janë:

Peshqit

Kjo shenjë do të jetë gjithnjë me ty në të mirë e në të keqe. Është një partner perfekt dhe është shumë e vështirë për të që të largohet nga personat që do vërtet.

Shigjetari

Nëse flasim për shenjat besnike një ndër to është edhe shigjetari. Për më shumë ata arrijnë që t’i shohin njerëzit ashtu si janë dhe e kanë shumë të lehtë për të vendosur mbi të ardhmen.

Akrepi

Kjo shenjë kur arrin që të bjerë në dashuri është shumë besnike dhe e ka të pamundur që ta braktisë partnerin nga momenti në moment.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/06/2019 - 22:51

Në tragjedi e tmerrshme ka ndodhur dy muaj më parë në Çikago, ku nënës i kanë çarë barkun për t’i marrë beben.

Postuar: 14/06/2019 - 13:43

Një peshkaqen 4 metra i gjatë është zbuluar në brigjet e Makarska, një qytet port në bregdetin da

Postuar: 14/06/2019 - 11:19

Sipas një anketimi kryer kohët e fundit ka rezultuar se personat që jetojnë në Brazil e humbasi

Postuar: 14/06/2019 - 07:06

Dashi

Postuar: 13/06/2019 - 23:57

Sipas astrologjisë çdo shenjë e horoskopit ka karakterisitikat e saj, por tre të mëposhtmet, dall

Postuar: 13/06/2019 - 07:13

Dashi
 

Postuar: 12/06/2019 - 12:35

Një rrjet po qarkullon një video që tregon një ATM të Bitcoin duke i derdhura kartëmonedhat &ls