BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Lifestyle

3 shenjat e horoskopit që ju manipulojnë trurin pa e kuptuar fare

3 shenjat e horoskopit që ju manipulojnë trurin pa e kuptuar fare

Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat nuk kanë ngjyrë dhe askujt prej nesh nuk do të na pëlqente të dinim që po na mashtrojnë.

Megjithatë edhe gënjeshtrat janë pjesë e jetës, e disa shenja e kanë më të lehtë t’i thonë ato, madje sy për sy, krahasuar me të tjera. Por cilët janë gënjeshtarët perfektë të zodiakut?

1: Akrepi – Të lindurit në Akrep janë gënjeshtarë të tmerrshmëm dhe as vetë ata nuk habiten nga kjo renditje. Janë manipulues dhe me dy fytyra. Asnëjherë nuk mund ti zësh besë një Akrepi, dhe asnjëherë nuk mund të jesh i sigurtë nëse kanë thënë apo jo të vërtetën.

2: Binjakët – Edhe pse jo në nivelin e Akrepit për gënjeshtra, kur vjen puna te manipulimi, edhe Binjakët janë profesionistë të lindur. Të gjithë e dinë që Binjakët janë gënjështarë kronikë, dhe në shumicën e rasteve gënjejnë edhe kot.
3: Peshqit – Pak e pabesueshme se si Peshqit, një shenjë aq emotive mund të jetë pjesë e kësaj liste, megjithatë ndodh edhe kështu. Ata e marrin gjithmonë atë që kërkojnë dhe gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për t’ia dalë, mes tyre edhe gënjeshtrat. E dinë shumë mirë çfarë gënjeshtrash të thonë, dhe si t’i thonë, por mbi të gjitha s’i u hedhin hi syve të tjerëve.