BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Lifestyle

3 shenjat e Horoskopit, që nëse bëhen pjesë e jetës suaj nuk do t’i harroni kurrë

3 shenjat e Horoskopit, që nëse bëhen pjesë e jetës

Të gjithëve na ka ndodhur. Ka qenë një person, apo një marrëdhënie, të cilën e kujton vërtet dhe sado kohë të kalojë, ka raste që e gjen veten të malluar për “ditët e vjetra” apo kohët që ke jetuar.

Personi që ka mbetur “i paharruar” për ju, a i përket një prej shenjave të mëposhtme të zodiakut ? Dhe kjo sepse shenjat e mëposhtme të Horoskopit kanë disa karakteristika specifike dhe të forta, të cilat i ndihmojnë të “stigmatizojnë” ata që i rrethojnë dhe aq më tepër partnerin. Për cilat bëhet fjalë?

Luani

Është e vështirë të harrosh një Luan, dhe kjo për shkak të personalitetit intensiv dhe dramatik që ata priren të kenë në marrëdhëniet e tyre. Në fakt, që në fillim është shumë e vështirë t’i injorosh dhe t’i nxjerrësh nga mendja, pasi për shkak të narcizmit të tyre ata gjithmonë do të mendojnë diçka për të qëndruar në mendimet e tua. Guximi, vetëbesimi dhe përkushtimi janë elementë që ekzistojnë fort tek një Luan dhe e bëjnë atë unik. Nëse ai përfundon të mos jetë më pranë jush, ju do të shihni dhe dëgjoni për të, edhe nëse përpiqeni ta bllokoni atë në rrjetet sociale.

Gaforrja

Gaforret do të duan më intensivisht dhe më thellë se shumica, sepse janë shenja intensive dhe emocionale. Sigurisht, dashuria e tyre mund të manifestohet në mënyra pozitive dhe negative. Nga njëra anë, ndoshta do ta keni të vështirë të takoni dikë që ju donte po aq sa një Gaforre. Megjithatë, nga ana tjetër, ndoshta jeni ndjerë nën presion dhe posesiv. Gjithsesi, dashuria e fortë e Gaforres, si dhe mënyra e veçantë që shpreh ndjenjat e tij, e bëjnë atë një lidhje të paharrueshme.

Ujori

Ujori është shenja që gjithmonë duket se kthehet në momentin që sapo e keni harruar. Ai ka një pamje origjinale dhe unike të botës dhe zakonisht u bën përshtypje të fortë njerëzve. Nevoja e tij për hapësirë ??ndonjëherë mund t’i bëjë njerëzit rreth tij të mendojnë më shumë për të, sepse pyesin veten pse ai nuk u afrohet atyre. Megjithatë, një Ujor është zakonisht më i prirur të shfaqet në jetën e dikujt për një arsye të rastësishme ose pasi të ndihet rehat dhe i pavarur. Kjo është një taktikë që ai përdor shpesh dhe ai e di kur është koha e duhur.