Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

40 vjeçari arrestohet për arsyen më të çuditshme që keni dëgjuar ndonjëherë

Postuar: 24/03/2019 - 23:50

Një burrë 40 vjeçar është arrestuar nga policia në Arizona të SHBA për arsyen më të çuditshme në botë.

Ai dyshohet se po përpiqej të përdhunonte macen e tij.

Policia mbërriti në shtëpinë e Michael Navage menjëherë pasi fqinjët raportuan se po dëgjonin britma të dyshimta të maces, e cila më pas u gjet tualetin e 40 vjeçarit.

Michael Navage ka mohuar akuzat se do të përdhunonte macen, por një veteriner i cili e mori kafshën shtëpiake doli në përfundimin se ajo kishte dëmtime në pjesën e pasme (anusin).

Burri është liruar nga burgu, ndërsa do të dalë para gjykatës më datë 1 prill, raportojnë mediat.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/04/2019 - 20:05

Një burrë është vrarë nga bashkëshortja e tij pasi kjo e fundit e kapi “mat” duke parë film porno.Patricia Hill vrau bashkëshortin Frank në korrik të vitit të kaluar në hangarin e shtëpisë së tyre në Pine

Postuar: 24/04/2019 - 15:37

 Një 18-vjeçar me emrin Damian Barton është arrestuar në qytetin e Michigan në Amerikë pasi

Postuar: 24/04/2019 - 14:48

Aurorat ndodhin kur grimca të ngarkuara nga Dielli hynë në atmosferën e Tokës.

Postuar: 24/04/2019 - 09:12

Në mesin e 10 vendeve të para në botë ku lexohet më shumë libri ndodhen 6 vende aziatike dhe 4 v

Postuar: 24/04/2019 - 07:08

Dashi

Postuar: 22/04/2019 - 21:02

 Një tërmet 6.3 ballë goditi në orën 09:11 Filipinet, në Azinë Juglindore.