Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

42-vjeçarja heq dorë nga “dashuria” sepse i shkaktonte probleme me lëkurën

Postuar: 11/01/2019 - 07:43

Cass Bowman është nënë e tre fëmijëve, e cila është e dashuruar pas alkoolit dhe festave të çmendura.
 
Por, ajo u detyrua të hiqte dorë nga alkooli, pasi i shkaktonte shenja të kuqe në lëkurë, si dhe dhe probleme me frymëmarrjen.
 
Bowman pinte të paktën 10 pije në natë dhe miksonte birrën, verën dhe konjakun bashkë. Pas një kohe të  gjatë, duke abuzuar me pijet alkoolike 42-vjeçarja filloi të vuante nga reaksioni misterioz në gjithë trupin, i cili i shkaktonte shenja të kuqe si të djegura.
 
Gjatë vizitave mjekët i thanë se është alergjike ndaj përbërësve në alkool, prandaj duhet të hiqte dorë sa më shpejt për të larguar shenjat e kuqe.
 
Së fundi, ajo është fokusuar tek palestra, por ende nuk ka hequr dorë nga alkooli, pasi shprehet se e do atë dhe se është e dashuruar me të, por druhet se një ditë do ta bëjë nëse shenjat i shfaqen sërish.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/01/2019 - 13:44

Ne marrim 55% të informacionit nëpërmjet komunikimit jo verbal, si për shembull lëvizjet e fytyrës dhe gjeste të tjera të trupit. Duhet t’i keni parasysh këto sinjale që njerëzit japin pa e kuptuar.

Postuar: 18/01/2019 - 10:43

Ajo është vetëm 21 vjeç, por është kthyer një ndër pilotet më të ndjekura në rrjet.Ana Paula Cesp

Postuar: 18/01/2019 - 10:33

Në një çift, xhelozia mund të jetë më shumë nga ana e partneres, ndaj të shpeshta mund të jenë ed

Postuar: 18/01/2019 - 09:48

  Përpara se të flini, ju me siguri bëni shumë gjëra para momentit të relaksit.

Postuar: 18/01/2019 - 08:33

Një ndër aksesorët më identifikues të mbretëreshës së Anglisë Elisabeth, por edhe pjestareve të t

Postuar: 18/01/2019 - 08:18

Gati 1.5 milionë prindër kanë zgjedhur këtë emër.

Postuar: 18/01/2019 - 07:05

Demi-Do të jeni të karikuar me një energji të pashtershme gjatë kësaj dite, e cila do të jetë e s