BREAKING NEWS

E rëndë! Vetëvritet i burgosuri te 313-a, dalin dyshimet e para (Emri)

E rëndë! Vetëvritet i burgosuri te 313-a, dalin dyshimet e para
x

Lifestyle

7 gjërat që e detyrojnë një grua t’i japë fund lidhjes, edhe nëse do shumë partnerin e saj

7 gjërat që e detyrojnë një grua t’i japë fund

Një grua mund t'i japë fund një lidhjeje edhe pse mund të jetë shumë e dashuruar! Çdo gjë ka një kufi dhe nëse një partner i kalon ato, ajo është e aftë që t'i japë fund marrëdhënies edhe nëse në krah ka burrin që ka ëndërruar gjithmonë. Motivet? Ja çfarë nuk duron dot një grua tek partneri i saj...

Anulon takimet për të dalë me shokët

 I fsheh gjëra

Ai nuk është aty sa herë që ajo ka nevojë

E trajton sikur të ishte nëna e tij

Injoron mendimet e saj​​​​​​​

Vendos karrierën gjithmonë para saj​​​​​​​

 I krahason ju me gratë e tjera​​​​​​​