Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

7 gjërat që e detyrojnë një grua t’i japë fund lidhjes, edhe nëse do shumë partnerin e saj

Postuar: 17/08/2019 - 23:24

Një grua mund t'i japë fund një lidhjeje edhe pse mund të jetë shumë e dashuruar! Çdo gjë ka një kufi dhe nëse një partner i kalon ato, ajo është e aftë që t'i japë fund marrëdhënies edhe nëse në krah ka burrin që ka ëndërruar gjithmonë. Motivet? Ja çfarë nuk duron dot një grua tek partneri i saj...

Anulon takimet për të dalë me shokët

 I fsheh gjëra

Ai nuk është aty sa herë që ajo ka nevojë

E trajton sikur të ishte nëna e tij

Injoron mendimet e saj​​​​​​​

Vendos karrierën gjithmonë para saj​​​​​​​

 I krahason ju me gratë e tjera​​​​​​​

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet jashtë sistemit tonë diellor .

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng

Postuar: 17/09/2019 - 15:42

Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës

Postuar: 17/09/2019 - 09:08

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Postuar: 16/09/2019 - 15:57

Një nënë me tre fëmijë ka kaluar më shumë se tre javë në spital dhe ra në koma pasi iu shfaq sëmu

Postuar: 16/09/2019 - 15:36

Një mëngjes të hëne një grua në Oregon doli jashtë për një moment dhe pastaj ia mbathi me të katë