Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë nga ajo çfarë ne mendojmë se mund t'ua hedhim

Postuar: 14/08/2019 - 16:45

 Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave  dhe natyrisht, sekreteve.Vetëm njerëzit që punojnë atje e dinë se si funksionojnë vërtet gjërat.

Ata na shohin lakuriq

Analizojnë sjelljen tonë

E dinë se sa agresivë jemi

Ata kanë qen që kontrollojnë çantat tona

Ata kontrollojnë avionët kur fluturojnë dhe kur parkohen.

Ushqimi është i gatuar gjatë gjithë kohës.

Nuk u intereson nëse keni vizë në një vend tjetër.

Ata e dinë se çfarë kemi pasur në dorë më parë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2019 - 19:23

Dimri ka mbërritur plotësisht, ditët janë bërë më të shkurtra dhe më të zymta. Kjo gjë ndikon edhe në humorin tuaj gjatë dimrit.

Çfarë është depresioni i dimrit?

Postuar: 10/12/2019 - 18:50

Si çdo muaj, edhe këtë herë astrologia Meri Shehu e ftuar tek “Rudina” zbuloi renditj

Postuar: 10/12/2019 - 12:27

Të gjithë ju që do e shikoni do ngeleni të habitur nga performanca e këtij vogëlushi.

Postuar: 10/12/2019 - 07:57

Meri Shehu është një ndër astrologet më të njohura në Shqipëri.

Postuar: 10/12/2019 - 07:37

Deri në atë kohë, Youtube kishte qenë vetëm një hobi për 20-vjeçaren kanadeze Alyssa Kulani.

Postuar: 10/12/2019 - 07:01

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 09/12/2019 - 21:41

Para pak kohësh, David Beckham postoi një foto teksa puthte vogëlushen Harper, në buzë.