BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

A bën pjesë dhe ju? Zbuloni cilat janë 5 shenjat më të lumtura të Zodiakut

A bën pjesë dhe ju? Zbuloni cilat janë 5 shenjat më të

Thonë që lumturia është e shënuar në ADN-në e një njeriu. Disa të tjerë kërkojnë ta zbulojnë nëpërmjet parashikimeve të ndryshme të fatit. Kurse besnikët e astrologjisë besojnë se lumturia fshihet në shenjën e tyre, në kombinimet mes planetëve dhe forcave udhëheqëse të instikti.

Ja cilat janë shenjat më të lumtura sipas shenjës tuaj të Zodiakut:

Demi : Karakteristika më dominuese e demit është aftësia e tij për të vendosur harmoninë me veten, por dhe me të tjerët. Jeni natyra luftarake, të gatshme për t’u shkuar sfidave deri në fund. U gëzoheni gjërave të vogla, detajeve që bëjnë diferencën, por që ju falin lumturi. Jeni optimistë dhe mirënjohës për gjërat që keni.

Luani : Luani mund të jetë mbreti i zodiakut, pak arrogant dhe me një dëshirë të patjetërsueshme për të qenë në qendër të vëmendjes. Por jeni shenja më energjike që mund të ekzistojë. S’kishte si të ndodhtë ndryshe, Marsi dhe Saturni janë gjithmonë në krahun tuaj. Edhe kur jeni vetëm, dini si t’i gëzoheni momentit dhe ta ktheni në një çast lumturie.

Akrepi : Akrepi është gjithmonë në kërkim të lumturisë. Sado që bëhet fjalë për një përvojë tejet individuale, një akrep gëzon dhe më lumturinë e tjetrit. Jeni optimistë dhe shumë të vendosur. Kërkoni gjithmonë më të mirën për veten.

Bricjapi : Bricjapi është aq fatlum, ndoshta më shumë se mund ta marrë me mend. Të gjithë e kërkojnë, të gjithë e duan. Bricjapi është paksa inteligjent kur bëhet fjalë për lumturinë. Di shumë mirë si ta kërkojë dhe ta përjetojë. Lumturia është pikësynimi juaj kryesor dhe fat ju buzëqesh gjithmonë.

Ujori : Ujori duket sikur jeton në një dimension jashtë realitetit, por në të vërtetë janë të tjerët që nuk e njohin dhe kuptojnë këtë realitet. Ju pëlqen mirëqenia dhe suksesi. Jeni gjithmonë të buzëqeshur dhe i vlerësoni marrëdhëniet emotive që krijoni.