BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

A bëni pjesë edhe ju? Zbuloni cilat janë tre shenjat e Horoskopit që do të favorizohen në aspektin romantik

A bëni pjesë edhe ju? Zbuloni cilat janë tre shenjat e Horoskopit

Pas Hënës së Re më 13 Nëntor, e cila shënoi fillimin e një epoke të re, treshi që Neptuni (nga Peshqit) do të formojë me Diellin (nga Akrepi) premton momente plot dashuri, emocione dhe pasion në tre shenja specifike.

Demi

Këtë herë do afroheni më shumë me personin që ju intereson, edhe nëse keni përjetuar tensione dhe grindje në periudhën e mëparshme. Tani është koha e duhur për të zgjidhur çdo gjë që ju ka penguar. Pavarësisht nëse jeni në një lidhje apo jo, mund të keni momente të bukura gjatë kësaj kohe, përderisa dëgjoni zemrën tuaj dhe flisni hapur me këdo që ka nevojë të dëgjojë atë që keni për të thënë.

Akrepi

Jeni më i favorizuari i ditëve, pasi këtë aspekt e bën vetë shenja juaj dhe ajo miqësore e Peshqve. Ky trekëndësh i veçantë vjen për të lehtësuar dhimbjet dhe stresin dhe për t’ju dhënë atë që meritoni vërtet. Tani mund të shprehni ndjenjat tuaja dhe të shihni se marrëdhëniet romantike zhvillohen sipas dëshirës tuaj.

Peshqit

Këtë herë do ta gjeni veten më afër rrugës suaj shpirtërore. Ju madje mund të shihni ëndrrat tuaja të realizohen. Ju e dini se çfarë dëshironi dhe jeni në harmoni me emocionet tuaja, kështu që ju e dini saktësisht se çfarë të bëni. Marrëdhëniet, falë pjekurisë suaj, do përmirësohen dhe do bëheni më të afërt me njerëzit me të cilët mund të keni qenë të largët në të kaluarën. Nëse nuk jeni në një lidhje, atëherë një njohje e bërë këto ditë do të zgjasë, pasi ky person do të mbështesë hapat tuaj dhe ju.