BREAKING NEWS

Përplasjet në veri/ Shtëpia e Bardhë del me thirrjen e fortë për Kosovën dhe Serbinë

Përplasjet në veri/ Shtëpia e Bardhë del me thirrjen e
x
BREAKING NEWS

03 Qershor 2023

03 Qershor 2023
x
BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x

Lifestyle

A bëni pjesë në listë? Këto janë shenjat e Horoskopit që harrojnë shoqërinë kur dashurohen

A bëni pjesë në listë? Këto janë shenjat e

Gaforret janë shenja që nëse lidhen me dikë, i vendosin mbi të gjithë, madje edhe veten. Në përgjithësi, atyre u pëlqen shumë të kujdesen për personin e tyre dhe marrëdhënia bëhet fokusi i jetës së tyre. Ndaj, nëse hyjnë në një lidhje, janë në ankth të mos e lënë atë të prishet dhe bëjnë gjithçka për ta mbajtur atë sa më gjatë, pavarësisht nga çdo person tjetër.

Nëse Akrepat janë në proces të një lidhjeje me dikë, atëherë kjo do të thotë se gjërat janë shumë serioze për ta. Pra, duke dashur ta zhvillojnë sa më shumë dhe të lidhen me partnerin e tyre, ata i përkushtohen plotësisht pa marrë parasysh asgjë tjetër. Megjithatë, ata duhet të jenë të kujdesshëm sepse kjo shpesh i sjell ata në një përçarje totale me njerëzit për të cilët interesohen vërtet.