BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Lifestyle

A bëni pjesë tek kjo shenjë Horoskopi? Jua “rrëmbejnë” zemrën vetëm me një buzëqeshje

A bëni pjesë tek kjo shenjë Horoskopi? Jua

Buzëqeshja e tyre mund t’ju “vjedhë” zemrën. Janë shenjat që me ëmbëlsinë dhe ekspresivitetin e tyre bëhen lehtësisht të dashur. Le të shohim pak më poshtë për cilat shenja po flasim:

Gaforrja

Gaforret janë njerëz të thjeshtë, të sjellshëm dhe të qetë. Buzëqeshja e tyre është aq e ëmbël dhe e pafajshme, saqë sapo t’ju shikojnë dhe ju buzëqeshin, menjëherë do t’ju bëjnë të ndiheni miqësor dhe rehat me ta. Ata janë të gëzuar dhe ua transmetojnë këtë qetësi të tjerëve. Gaforrja me një buzëqeshje i bën të gjithë ta pëlqejnë.

Peshorja

A keni parë një Peshore t’ju buzëqeshë? Edhe nëse nuk ju pëlqeu më pas, nuk ka rëndësi. Si përshtypje të parë, ata arritën të të fitonin vetëm me një buzëqeshje. Në fund të fundit, ata janë persona që dinë të flasë, të qëndrojnë dhe dinë çfarë t’ju thonë për t’ju bërë të ndiheni familjar dhe rehat. Ata do t’ju shikojnë me një vështrim të qetë, gjithashtu do t’ju dhurojnë një buzëqeshje të ëmbël.

Peshqit

Peshqit kanë një atmosferë që ju magjeps. Ata janë modest, të qetë, flet butë dhe kanë një buzëqeshje kaq… fëmijërore dhe të ëmbël. Sapo i takoni, i pëlqeni menjëherë dhe ndiheni sikur i njihni prej kohësh. Kjo ju bën të hapeni, të ndiheni të sigurt dhe t’i besoni. Buzëqeshja e tyre e ëmbël është një nga armët më të fuqishme që knëa për t’u pranuar dhe dashur nga të gjithë.