BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x

Lifestyle

A e dini cila është e meta më e madhe e partnerit tuaj sipas shenjës së horoskopit? Do të befasoheni kur ta mësoni

A e dini cila është e meta më e madhe e partnerit tuaj sipas

Të gjithë njerëzit kanë të meta dhe kjo është diçka që së pari duhet ta pranojmë dhe së dyti duhet ta pranojmë.

Demi, mbianalisti

Mashkulli Demi mund të jetë grua Virgjëreshë. Ata janë shpirtra binjakë. Ai mund të analizojë çdo sjellje, të përpiqet të lexojë kuptimet e fshehura dhe të lodhet aq shumë sa nuk mund ta imagjinoni.

Mund të jetë përgjigja për femrat që mendojnë se meshkujve nuk u pëlqejnë bisedat pa fund, por ka një ndryshim: Demi analizon vazhdimisht elementet tuaja negative dhe jo aq pozitive.

Binjakët, hipersocialët

Ai gjithmonë dëshiron të jetë jashtë dhe të shohë miqtë e tij. Nëse ai mund të kalonte një fundjavë me të gjithë miqtë e tij në një shtëpi, do ta bënte shumë lehtë. Por ata vështirë se do të ishin pa to për një maratonë filmi me ju.

Gaforrja, bëhet si mama

Të gjithë i duam nënat tona dhe bëjmë mirë. Gaforrja, megjithatë, ka pak më shumë dobësi për të, gjë që mund të krijojë probleme në marrëdhënien tuaj kur ajo bëhet pak më serioze.

Luani, hiperbola

Nëse nuk jeni në një lidhje me një Luan, nuk mund të ndjeni në lëkurën tuaj se çfarë do të thotë që një mashkull të dëshirojë vazhdimisht vëmendjen mbi të dhe vëmendjen tuaj vetëm të tijën. Në një moment do t’ju lodhë, por duhet të mësoni ta menaxhoni, pasi luani i vërtetë nuk do të ndryshojë.

Virgjëresha, e mjera

Nuk është keq që njeriu të jetë i rregullt dhe të pëlqejë pastërtinë, gjithçka tjetër. Por është krim që një mashkull të prishë humorin nëse garderoba e tij nuk është aq e rregullt sa do të donte.

Peshorja, e  pagabueshme

Peshorja e duhur dëshiron të ketë të drejtë dhe do të “driblojë” shumë kur të ndihet sikur po e humb. Fatkeqësisht me një Peshore duhet të mësoni të bëni një hap prapa sepse është jetike që ai të dalë gjithmonë fitimtar.

Akrepi, ai me humor

Brenda një ore apo edhe në 10 minuta, a ai mund të ndryshojë disponimin, shpirtin dhe mënyrën se si e sheh jetën. Mbreti i humorit, Akrepi. Mund t’ju habisë fillimisht, por kështu funksionon dhe nëse mësoheni nuk do të keni asnjë problem.

Shigjetari, i  papërmbajtur

Kur është i lumtur, fluturon në re dhe kur është i trishtuar, jeton dramën e tij. Shigjetari nuk ka moderim dhe kjo ndonjëherë bëhet e lodhshme.

Bricjapi, llogaritës

Mashkulli Bricjap dëshiron të ketë gjithçka të llogaritur dhe asnjë nga lëvizjet e tij nuk mund të jetë spontane. Ai jeton në matematikë dhe llogaritje, të cilat ndonjëherë mund t’ju bëjnë të ndiheni sikur është… robot.

Ujori, gjakftohti

Një Ujor ka qenë gjithmonë aty ku po shkoni para jush, ai ka një mendim për gjithçka shkencore dhe nuk do ta dëgjoni kurrë të pranojë se nuk di diçka. Nëse ai më në fund ekspozohet për mungesën e njohurive të tij në ndonjë fushë, ai do ta durojë atë shumë për një kohë të gjatë.

Peshqit, abstraktet e përhershme

Të gjithë i duam peshqit e vegjël, përveç rasteve kur ata duhet të fokusohen në diçka. Ky njeri është ëndërrimtar dhe nuk merret me gjëra të parëndësishme. Nëse dëshironi të bëni një bisedë serioze, do të mundoheni shumë për të gjetur një zgjidhje.