BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x

Lifestyle

A e gjeni dot cila është? Fundjava është tepër premtuese për këtë shenjë horoskopi

A e gjeni dot cila është? Fundjava është tepër

Në fundjavë gjithçka duket më e bukur por jo gjithmonë gjërat shkojnë siç kemi planifikuar.

Por,kësaj shenje do ti shndërrisë fati dhe gjërat do të shkojnë më mirë nga sa i kish menduar.

Cila shenjë është?

•Gaforrja

Hëna e Plotë e Binjakëve solli një pasqyrë të thellë në atë që nuk keni qenë në dijeni. Sado shqetësuese që mund të ketë qenë kjo, është gjithashtu një shans për ju që të përqafoni ndjenjat dhe nevojat tuaja me besim dhe siguri më të madhe.

Kjo është rruga përpara.

Ju nuk mund të bëni plane apo vendime nëse ende i bëni ato për të tjerët.

Ashtu si ajo dritë e ndërgjegjësimit hyri, Mërkuri dhe Venusi u bashkuan me Bricjapin, shenjën që përfaqëson marrëdhëniet romantike për ju.

Ky është një shans për të përdorur atë që doli rreth Hënës së plotë për të nisur ndryshime në jetën tuaj të dashurisë dhe sigurisht, për të mos pasur frikë t’i përkushtoheni plotësisht dashurisë.