BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

A e keni parë ndonjëherë këtë simbol të parashikimit të motit? Ja çfarë do të thotë

A e keni parë ndonjëherë këtë simbol të

Një përdorues i Twitter postoi një pamje të ekranit të aplikacionit të parashikimit të motit “AccuWeather” me një simbol që e hutoi atë.

“Për herë të parë e shoh këtë simbol të motit”, ka shkruar ajo.

Postimi tërhoqi shumë vëmendje dhe komente të shumta

Shenja i ngjan asaj për pafundësi, dhe ka katër pika poshtë dhe sipër saj.

 


Komentet filluan menjëherë të derdheshin nën postimin e përdoruesit në Twitter:

“Mundësi e pafund”, “Shikojnë me habi dhe nuk e dinë se çfarë do të ndodhë”, “Bie edhe nga lart edhe nga poshtë”, “Unë nuk do të dilja askund në atë kohë, dhe ju si të doni. Telefononi nëse keni ndonjë efekt anësor “…

A e dini se çfarë do të thotë ky simbol? Nëse nuk e dini, mund ta lexoni përgjigjen më poshtë.

Sipas faqes “Meteologos”, ku ndodhen të gjitha simbolet ndërkombëtare meteorologjike, ato dy rrathë të bashkuar tregojnë për mjegull të thatë, pra një përqendrim të lartë të smogut dhe grimcave lundruese në ajër.