BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Lifestyle

A gjeni veten? Shenja më pasionante e horoskopit

A gjeni veten? Shenja më pasionante e horoskopit

Nëse jeni një prej atyre njerëzve që e kanë nisur ditën duke dëgjuar detajet më romantike të një nate më parë të fqinjes, koleges ose qoftë të panjohurës që kishit pranë në autobuz, nuk mund të mos mendoni si është e mundur që juve nuk u ndodhi asgjë nga këto.

Mos u shqetësoni, kjo nuk do të thotë se partneri juaj nuk e do seksin me ju, thjesht nuk bën pjesë në shenjat pasionante të zodiakut.

Krejt e kundërta për shenjën e mëposhtme e cila njihet si mbretëresha e shtratit.

Peshqit:

Të lindurit nën shenjën e Peshqve janë shumë të ndjeshëm, ëndërrimtarë të pabindur që nuk duan të rriten kurrë, romantikë të lindur, por edhe të zotë në shtrat.

I pëlqejnë përkëdheljet, puthjet dhe emocionet që sjellin ato, por edhe kafshimet dhe përdorimi i lodrave erotike.

Nga të gjitha shenjat e zodiakut, peshqit kanë imagjinatën më të zhvilluar.

Ata dinë t’i përdorin fjalët, në një mënyrë që krijon imazhe seksi të qarta në mendjen e personit tjetër.