BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Lifestyle

A i përkisni njërit prej tyre? Këto janë dy shenjat që preferojnë të kenë marrëdhënie me më të vegjël në moshë

A i përkisni njërit prej tyre? Këto janë dy shenjat që

Në marrëdhënie, disa njerëz kërkojnë njerëz më të pjekur dhe të tjerë më të rinj. Kjo mund të jetë për shkak të ndjenjës së pakujdesisë ose shenjave të Horoskopit që u përkasin dy njerëzve që gjithmonë preferojnë të bëjnë seks me të rinjtë. A i përkisni njërit prej tyre?

Binjakët

Të njohur si shenja më argëtuese dhe e pakujdesshme, Binjakët po kërkojnë diçka të ngjashme në marrëdhëniet e tyre. Ndoshta moshatarët e tyre po kërkojnë një marrëdhënie të qëndrueshme që do të çojë në diçka më të përhershme, ata janë në kërkim të aventurës dhe eksitimit që zakonisht vjen me rininë. Ata nuk janë të papërgjegjshëm, por e duan gjallërinë, lirinë, festat, argëtimin. Ata janë plot energji, bëjnë shaka edhe me çështje serioze dhe pranë tyre duan një person që nuk do të keqkuptohet me humorin e tyre ose me energjinë e tyre të pamëshirshme.

Luani

Asgjë nuk u sjell atyre më shumë gëzim sesa t’i adhurojnë ata. Kështu që takimet dhe një marrëdhënie me një person më të ri, i cili do të admirojë pjekurinë dhe pavarësinë e tyre, është shumë i kënaqshëm. Ndihen shumë bukur kur kuptojnë se dinë më shumë se partneri i tyre, ndërsa për të bërë përshtypje dhe dëgjuar “bravo” ata përditësohen vazhdimisht. Çdo shëtitje me ta do të jetë si një udhëtim drejt dijes.