BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen të pathënat: Ja si Ramiz Alia në fshehtësi të plotë e me dredhi, i orientuar, i udhëzuar, dhe i detyruar prej agjenturave të huaja organizoi lëvizjen e Dhjetorit ’90, nga infiltrimi i spiunëve të ish-Sigurimit të Shtetit, te pazar...

Muharrem Xhafa rrëfen të pathënat: Ja si Ramiz Alia në
x
BREAKING NEWS

Ja sekretet e errëta që fsheh “Foltorja”, Evi Kokalari u plas skandalet Shkëlzenit, Ilir Metës, Albana Vokshit, Flamur Nokës, Edi Palokës dhe Abi Malltezit: Si më kanë kërcënuar njerëzit e Sali Berishës, ju tregoj të gjitha pazaret e tyre të pista...

Ja sekretet e errëta që fsheh “Foltorja”, Evi Kokalari u
x
BREAKING NEWS

Britania “mesazh” SPAK-ut për Sali Berishën, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve dhe paralajmëron një tjetër listë me “non-grata”, Londra e përkushtuar të çmontojë lidhjet mes krimit, korrupsionit dhe politikës...

Britania “mesazh” SPAK-ut për Sali Berishën, ambasadori
x
BREAKING NEWS

SPAK i ka futur nën hetim, zbardhet pasuria e Damian Gjiknurit dhe Olta Xhaçkës, nga apartamentet, garazhet, te llogaritë bankare, ja dokumentet

SPAK i ka futur nën hetim, zbardhet pasuria e Damian Gjiknurit dhe Olta
x
BREAKING NEWS

Ja pse Edi Rama sulmoi amerikanët dhe SPAK në Kongres, zbardhet lista me deputetë, ish-deputetë, ministra, ish-ministra dhe kryebashkiakë që presin radhën për në qelinë e burgut

Ja pse Edi Rama sulmoi amerikanët dhe SPAK në Kongres, zbardhet lista
x
BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x

Lifestyle

A je ti njëra prej tyre, këto janë 3 shenjat e horoskopit që gënjejnë më shumë

A je ti njëra prej tyre, këto janë 3 shenjat e horoskopit që

Ne të gjithë themi gënjeshtra. Pavarësisht nëse gënjejmë për të shmangur telashet, për ta bërë veten të dukemi shumë më të mrekullueshëm se sa jemi në të vërtetë, ose thjesht sepse është një varësi nga e cila nuk mund të ngopemi, të gjithë kanë gënjyer në një moment të jetës së tyre.

Por ndërsa kjo është absolutisht e vërtetë, pa marrë parasysh se sa shumë mund të bërtisni në boshllëk tani duke thënë se nuk keni gënjyer kurrë, të gjithë mund të pajtohemi se disa njerëz gënjejnë më shumë se të tjerët. Dhe se kush thotë më shumë gënjeshtra, kjo ka të bëjë shumë me astrologjinë.
Cilat shenja të zodiakut gënjejnë më shumë? Ja cilat janë 6 shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të gënjejnë.


1. Akrepi (23 tetor – 21 nëntor)


Prisni, Akrepi është në krye të listës për shenjat e zodiakut që gënjejnë më shumë? Çfarë? Epo, sinqerisht, a është dikush i befasuar? Jam i sigurt që ti, Akrep, nuk je i befasuar as nga larg.

Si shenja më manipuluese dhe mashtruese atje, nuk është saktësisht lajmi i fundit që, kur bëhet fjalë për gënjeshtra, Akrepi shkëlqen në mënyra që asnjë shenjë tjetër nuk mund të rivalizojë.

Por gjëja me Akrepin është se ata janë aq të mirë në gënjeshtër, saqë edhe ata e kanë të vështirë të dallojnë faktet nga trillimet pas një kohe.

2. Binjakët (21 maj – 20 qershor)


Ndërsa Binjakët nuk do të jenë kurrë aq mashtrues sa Akrepi, kur bëhet fjalë për manipulime dhe gënjeshtra, ata padyshim kanë një talent për të.

 Megjithatë, për shkak se Binjakët janë kaq argëtues dhe krijues, është thjesht një pjesë e pranuar e personalitetit të tyre.

Mjerisht, Binjakët nuk ia dalin aq lehtë kur bëhet fjalë për prirjen e tyre për të gënjyer.

3. Peshqit (19 shkurt – 20 mars)


Edhe pse mund të jetë e lehtë për të hedhur poshtë Peshqit si thjesht një shpirt artistik dhe të ndjeshëm, realiteti është se poshtë tij është një djall që do të gënjejë për të marrë atë që do.

Me aftësinë e tyre për të qenë shumë më intuitivë se shumica e shenjave, Peshqit e dinë saktësisht se çfarë gënjeshtra duhet të thonë dhe si t'u thonë atyre që të marrin atë që duan nga pothuajse çdo situatë.