BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

A jeni dhe ju njëra prej tyre? 3 shenjat e horoskopit që presin lajme të këqija para se t’i dëgjojnë ato

A jeni dhe ju njëra prej tyre? 3 shenjat e horoskopit që presin lajme

Disa njerëz thjesht mund të parashikojnë se po ndodh diçka e keqe dhe ndjejnë rrezik para se të mësojnë cili është lajmi i keq.

Gaforrja

Njerëzit e shenjës së Gaforres janë shumkë të ndjeshëm dhe fakti që mund të qajnë lehtë mund të jetë irritues, por ata thjesht ndjejnë ndryshime në humor.

Nëse dikush u vjen atyre me një lajm të keq, ka të ngjarë që ata ta kenë parashikuar. Ata kanë dhuntinë të ndjejnë emocionet e dikujt nga larg, janë shumë empatikë, ndaj ndjejnë trishtimin dhe dhimbjen e të tjerëve, që mund të jetë sfilitëse për ta.

Akrepi

Dhe kjo shenjë ka një sinjal të fortë për lajmet e këqija. Nuk mund t’i mashtrosh, ata janë shumë të vetëdijshëm për mjedisin e tyre dhe pëlqejnë të zbulojnë të vërtetat e fshehura.

Nëse nuk u tregoni atyre se diçka nuk është në rregull, ata do ta kuptojnë atë dhe do të hetojnë se çfarë po ndodh.

Peshqit

Peshqit thjesht ndjejnë gjithçka, ata janë shumë intuitivë dhe të lidhur me mjedisin e tyre. Shpesh mendohet se pjesa më e madhe e kohës është e humbur, por në fakt ata janë vazhdimisht shumë të vetëdijshëm për gjithçka që po ndodh rreth tyre.