BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Lifestyle

A jeni gati? Dashuria troket në derë për këto 3 shenja të zodiakut

A jeni gati? Dashuria troket në derë për këto 3 shenja

Astrologët po zbulojnë se cilat shenja të zodiakut do të sjellin në jetë rikthimin e dashurisë së dikurshme deri në fund të këtij viti.

E kaluara troket në derë për këto tri shenja:

Dashi
E kaluara do t’ju ??kujtojë veten. Në këtë rast, përdorimi i frazës së vjetër “lamtumirë të kaluarës” është e papërshtatshme, sepse karma po vjen. Dashuria e mëparshme mund të lidhet përsëri me ju deri në fund të vitit 2021. Një telefonatë e papritur është e mundur që do të zgjojë “fluturat” në stomakun tuaj. Ekziston një probabilitet i lartë i pajtimit, si dhe fillimi i një marrëdhënie serioze. Gjëja më e rëndësishme është të dini gjatë kësaj periudhe se si të mos përsërisni gabimet nga e kaluara.

Binjakët
Binjakët gjithashtu mësojnë për veten e tyre përmes fuqisë së fatit dhe karmës. Të lindurit nën këtë shenjë do të përjetojnë ngjarje të vështira, të cilat nuk do t’i lejojnë ata të shmangin takimin me fantazmat e së kaluarës. Dikush që vuan nga vetmia për një kohë të gjatë pritet të krijojë një marrëdhënie të fortë dhe të qëndrueshme. Dhe ata që tashmë kanë një marrëdhënie emocionale me një person tjetër do të duhet të rishqyrtojnë veten se sa të kënaqur janë. Është e mundur që ju rastësisht të takoheni ose të lidheni me një person që nuk e keni parë për një kohë të gjatë, por me të cilin keni akoma ndjenja, shkruan KP.

Gaforrja
Jo gjithçka është aq e qetë. Situata në shtëpinë tuaj dhe dashuria ju vë padyshim në provë në periudhën e ardhshme dhe presioni shtesë ju pret në punë. Qetësia, durimi, këmbëngulja dhe vendosmëria do t’ju ndihmojnë të zgjidhni problemet tuaja emocionale. Shumë Gaforre do të jenë në gjendje të përballojnë fantazmat e së kaluarës, kështu që ka të ngjarë që zemra juaj të fitohet nga dashuria e vjetër. Do të udhëhiqeni nga pasioni dhe dëshira, por merrni parasysh sa rrezik po ndërmerrni. Gaforret që nuk kanë arritur të gjejnë dashurinë e tyre për një vit, do të kenë një shans tjetër në fund të vitit. Përfitoni prej saj!