BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Lifestyle

A jeni gati? Kjo fundjavë i dedikohet plotësisht kësaj shenje horoskopi

A jeni gati? Kjo fundjavë i dedikohet plotësisht kësaj shenje

Gjithçka që ka ndodhur deri në këtë moment ka ndodhur për të mirën tuaj më të lartë dhe të të gjithë atyre që janë përfshirë në historinë tuaj të jetës.

Për cilën shenjë po flasim?

Dashi

Hëna në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë të ndiheni më shumë si vetvetja pas disa javësh të vështira.

Në shumë mënyra, universi ju dha një paralajmërim se nëse nuk përballeni me atë që ishte e nevojshme për të transformuar jetën tuaj, atëherë do t’ju duhet të veproni në një mënyrë ose në një tjetër.Kjo është pikërisht ajo që ka ndodhur. Ndonëse gjërat mund të kenë dalë jashtë kontrollit tuaj, kjo nuk do të thotë që ju nuk keni fjalë për atë që do të ndodhë më pas. Hëna në shenjën tuaj po ju kujton se jeni duke u inkurajuar të flisni të vërtetën tuaj, të artikuloni ndjenjat tuaja dhe të mos keni frikë nga hapi tjetër i udhëtimit tuaj.

Sa më shumë të ngjiteni në malin e jetës suaj, aq më shumë kontroll do të keni, përndryshe do të përfshiheni vetëm në rrjedhën e të tjerëve.