BREAKING NEWS

20 mijë shqiptarë vdiqën nga Covid-19 dhe mijëra të tjerë shpenzuan 200 milionë euro për t’u kuruar, mjeku Erion Dasho zbardh prapaskenat e forta nga pandemia dhe ngre alarmin për korrupsionin që ka mbërthyer sistemin shëndetësor në vend

20 mijë shqiptarë vdiqën nga Covid-19 dhe mijëra të
x
BREAKING NEWS

Edi Rama vizitë në Kroaci për t’i bërë qokën strehuesit të Sali Berishës, kryeministri konfirmon lidhjet me “non gratën” nëpërmjet Bashkim Ulajt dhe pranon konfliktin e interesit që i ka dhënë koncesione

Edi Rama vizitë në Kroaci për t’i bërë qokën
x
BREAKING NEWS

Ish-ministrja Frida Krifca dhe zinxhiri drejtues i AZHBR drejt arrestimit sipas modelit kroat, ja si OLAF shkaktoi “tërmet” në Zagreb dhe si përfunduan në pranga zyrtarët që abuzuan me fondet e BE

Ish-ministrja Frida Krifca dhe zinxhiri drejtues i AZHBR drejt arrestimit sipas
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë zbuloi kreu i SPAK Altin Dumani në vitin 2010 për aferën e “Gërdecit”, si e raportoi Ambasada e SHBA tragjedinë, zbardhet kabllogrami amerikan që fundos Shkëlzen Berishën

Ja çfarë zbuloi kreu i SPAK Altin Dumani në vitin 2010 për
x
BREAKING NEWS

Në SPAK ka plasur sherri për datën e arrestimit të Ilir Beqjas

Në SPAK ka plasur sherri për datën e arrestimit të Ilir
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet për dosjet në SPAK të dhëndrit të Berishës, Shkëlzenit, Ilir Beqajt, Frida Krifcës, Belinda Ballukut e Mirela Kumbaros dhe nxjerr zbuluar skandalin e Ramës me deklaratën që KFOR të marrë nën patronazh veriun e Kosovës

Spartak Ngjela flet për dosjet në SPAK të dhëndrit të
x
BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x

Lifestyle

A jeni gati për surpriza të mëdha! Shpirti binjak po troket për këtë shenjë horoskopi

A jeni gati për surpriza të mëdha! Shpirti binjak po troket

Tranziti i Venusit tek Peshqit mund të krijojë një ndjenjë qetësie brenda nesh, kështu që duke filluar nga 26 janari, ne nuk do të jemi ‘nën rrethim’ nga shqetësimet tona.Në fakt, ne nuk shqetësohemi për gjëra të tilla si frika, shqetësimi ose pasiguria. Në vend të kësaj, ne ndihemi mirë dhe dashuria bëhet tema kryesore e ditës.

Një shpirt binjak është shumë afër teje..
Me cilën shenjë e kemi?

•Peshqit
Venusi tek Peshqit troket në derën tuaj dhe ju paraqet një ide: dikush në jetën tuaj lutet për vëmendjen tuaj …
Edhe pse kjo mund të tingëllojë pak e çuditshme, këtu është gjëja: ka dikë që e njihni nga puna ose nga ndonjë grup me të cilin jeni përfshirë dhe ky person është aq i përshtatshëm për ju sa nuk ia keni idenë!

Ka një arsye këtu: Ky person mund të jetë fare mirë shpirti juaj binjak , si të themi “i destinuar për ju”.
Ne rrallë mendojmë për njerëzit si ‘të destinuar për ne’ thjesht sepse kjo tingëllon shumë romantike ose poetike, e megjithatë, sot e sjell këtë person në linjën tuaj të vizionit dhe ju do t’i shihni ata në një këndvështrim tjetër.

Mos e dënoni këtë fat Peshq por shkoni me të.
Merrni një shans dhe zbuloni nëse ky person është shpirti juaj binjak.