BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Lifestyle

A jeni në listë? Këto janë 3 shenjat astrologjike që do gjejnë dashurinë deri në fund të vitit

A jeni në listë? Këto janë 3 shenjat astrologjike që do

Viti 2023 ende nuk ka përfunduar dhe ka ende kohë për të marrë surpriza të bukura. Deri në fund të dhjetorit, këto tre shenja horoskopi mund të kenë gjetur dashurinë e jetës.

Luani. Ka shumë mundësi që nëse keni dikë në mendje apo në zemër, të keni hedhur hapa deri në fund të vitit. Viti i ri do t’iu gjejë çift dhe për ju do fillojë të shkruhet një histori e bukur dashurie.

Bricjapi. Me një natyrë diskrete, tashmë ju do të keni dëshirë të dilni pak nga ambienti juaj i rehatisë. Gjithë planetët do të bëhen bashkë për të nxitur takime dhe për të shtuar rrahjet e zemrës. Pranoni të dilni e të njihni sa më shumë persona sidomos gjatë festave të fundvitit.

Virgjëresha. Ky vit do të përfundojë më së miri për ju. Ka mundësi të nisin histori dashurie, prandaj mirë është ta përdorni sa më shumë sharmin që keni.