BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Lifestyle

A jeni në listë? Shenjat e zodiakut që adhurojnë të debatojnë me zë të lartë

A jeni në listë? Shenjat e zodiakut që adhurojnë të

Është e natyrshme që disa njerëz të përfshihen në një debat civil nëse kolegu ose bashkëshorti i tyre nuk është në të njëjtin mendim me ta.

Në fund të fundit, çdo miqësi është e prirur për mosmarrëveshje të vogla. Megjithatë, disa nga këto yje mund të preferojnë të angazhohen në një debat intensiv në vend që ta diskutojnë çështjen privatisht.

Ata gjithashtu mërziten jashtëzakonisht shumë nëse shoqëruesi i tyre nuk pajtohet me ta, sepse atyre u pëlqen të arrijnë gjithmonë rrugën e tyre në përgjithësi.

Shikoni këto 4 shenja të zodiakut për të parë se kush ka prirjen të grindet me zë të lartë.

Dashi

Dashi ndonjëherë është i emocionuar me konceptin e një argumenti të zhurmshëm. Duke qenë se ata janë vazhdimisht të gatshëm për konflikt, ata nuk e kanë problem të transmetojnë pikëpamjet e tyre për një temë në publik. Kjo shenjë e fortë dhe intensive e zjarrit do të ndeshej shpesh si tepër agresive dhe luftarake, saqë ata kanë një luftë fjalësh me bashkëshortin e tyre.

Peshqit

Peshqit janë jashtëzakonisht të prekur nga emocionet e tyre. Edhe kur janë të vetëdijshëm për turmat e njerëzve rreth tyre në një qendër tregtare apo zyrë, ata ndihen të detyruar të ndajnë pikëpamjet e tyre gjatë një debati. Ata nuk mund të mbretërojnë në pakënaqësinë e tyre për fjalët e partnerit të tyre, sepse ndihen të pasionuar për gjërat dhe për këtë arsye debatojnë po aq intensivisht.

“Luanët të mbajnë hudhër me vete”, muaji shkurt sipas Meri Shehut: Gaforret ‘notojnë’ në para...
Luani

Qoftë një grindje me bashkëshortin e tyre apo një ndryshim i mendimeve me kolegun e tyre, Luanët janë të përkushtuar për të fituar çdo grindje. Prandaj, ata bëjnë një rast bindës dhe nuk mund ta mbajnë nën kontroll zemërimin e tyre. Si rezultat, ata kurrë nuk dorëzohen në një luftë dhe janë gjithmonë në kërkim të mënyrave për të mposhtur personin tjetër.

Bricjapi

Bricjapët nuk mund t’i thonë jo një drame të vogël në jetën e tyre dhe irritohen me shpejtësi kur nuk e marrin atë që duan. Prandaj, për të sfiduar veten mendërisht dhe herë pas here vetëm për të kaluar kohën, ata mund të nisnin një zënkë pa asnjë justifikim dhe ta bënin këtë publikisht.