BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x
BREAKING NEWS

Kryetarja e Kuvendit në pazare antiamerikane, ja skema e Lindita Nikollës për të kthyer Sali Berishën në politikë, aleanca e kullave të Zenit pushton Parlamentin, zbardhen skenarët e minutave të fundit mes kryeparlamentares me dyshen Noka-Bardhi

Kryetarja e Kuvendit në pazare antiamerikane, ja skema e Lindita
x

Lifestyle

A përfshiheni dhe ju? Astrologia e njohur tregon cilat janë 3 shenjat e horoskopit që kanë më pak shanse për t’u martuar

A përfshiheni dhe ju? Astrologia e njohur tregon cilat janë 3 shenjat

Dashi

Ashtu si shenjat e tjera të zjarrit, Dashi njihet si i pasionuar – dhe ata pëlqejnë shfaqjet e mëdha të dashurisë. Megjithatë, ata mund të jenë të prirur për xhelozi nëse ndihen të pavlerësuar. “Ata presin të adhurohen në një lidhje dhe thjesht nuk do të angazhohen për asgjë për të cilën nuk ndihen 1000 për qind të pasionuar”, thotë astrologia Ash. Pra, çfarë i nevojitet një Dashi? Dikush që “do t’i mbulojë me dashuri dhe fjalë të ëmbla”.

Akrepi

Kur bëhet fjalë për të shprehur emocionet e tyre, Akrepat mund ta bëjnë këtë vetëm pasi të jenë rehat me partnerin e tyre. “Ajo që e bën martesën të vështirë për Akrepët është gjetja e personit të duhur”, thotë Ash. “Akrepët po kërkojnë të gjejnë një lidhje shpirtërore një herë në jetë”. Ajo thotë se “kultura e lidhjes” mund t’i komplikojë gjërat për ta. “Ata do të thonë vetëm “po” nëse planifikojnë të kalojnë pjesën tjetër të jetës së tyre me personin tjetër që është kaq i rëndësishëm”, shton Ash.

Binjakët

Binjakët, ose “binjakët mendjemprehtë”, janë gjithmonë në lëvizje dhe marrin gjithçka. Sipas konsulentit të astrologjisë Sofia Adler, kjo shenjë mund të jetë edhe “po” edhe “jo”.  “Ata e duan aftësinë për të mësuar dhe zbuluar gjëra të reja, emocionuese duke u takuar me shumë njerëz të ndryshëm,” shpjegon ajo. Pra, martesa nuk është domosdoshmërisht në letra.