Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Alkool pa fund, të rinjtë britanikë “çmenden” që në natën e parë të Pashkëve

Postuar: 21/04/2019 - 12:16

 E premtja e mirë shënon nisjen e festimit të Pashkëve, por për të rinjtë dhe të rejat në Britaninë e Madhe një festë fetare është një justifikim i mirë për të mbushur lokalet e natës duke pirë.

Me festën e Pashkëve shumë njerëz i shfrytëzojnë ditët e pushimit për aktivitetet e tyre të preferuara. Mesa duket për këta të rinj që nuk i kanë shpëtuar syrit të mediave britanike, të preferuarat e tyre janë lokalet e natës duke u dendur me alkool e kushedi se me çfarë pijesh të tjera.

Shumë prej këtyre të rinjve janë futur edhe në telashe me policinë pasi e kanë tepruar me alkoolin dhe pas kësaj mendja e tyre nuk ka qenë aspak e kthjellët.

Shumë foto të tyre janë bërë publike jo vetëm në mediat britanike, por në mbarë botën e shumica e tyre e ka parë veten sot në faqet e disa prej tabloidëve më të mëdhenj në Britani.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 18:27

Fëmija që i përket shenjës së Dashit është shumë i gjallë e plot energji. Mund të jetë autonom që në moshë shumë të re. Dallohet për këmbënguljen dhe pavarësinë. Dëshiron të jetë në lëvizje të vazhdueshme.

Postuar: 23/05/2019 - 16:11

33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç.

Postuar: 23/05/2019 - 11:10

Jane Park, vajza që mori famë kur fitoi lotarinë EuroMillions në moshën 17-vjeçare, ka nisur të

Postuar: 23/05/2019 - 07:56

Karakteristikat e shenjës së horoskopit janë shpesh identifikuese për njerëzit.

Postuar: 23/05/2019 - 07:06

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 22/05/2019 - 18:24

Kontrolli i dhëmbëve është një rutinë për shumicën prej nesh, dhe e tillë duhet ët ketë qenë edhe