Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Almeda Abazi bën ndryshimin e papritur në pamje: Jam e detyruar

Postuar: 20/06/2018 - 08:41

Almeda Abazi, për 3 muaj me radhë prezantoi spektaklin ‘Dancing with the stars’, duke qëndruar në Shqipëri gjithë këtë periudhë. Pas mbarimit të spektaklit ajo iu rikthye jetës së saj në Turqi pranë bashkëshortit. 

Ndërsa së fundmi Almeda ka vendosur të bëjë ndryshime në pamjen e saj dhe ka prerë flokët.

“Flokët e mia janë rritur shumë, por edhe janë djegur shumë, jam e detyruar t’i pres”, ka shkruar Almeda shoqëruar foton me një emoji duke qarë.

Ndërsa pak minuta më vonë ajo ka publikuar një video ku shfaqet me flokë të shkurtuara.

Me lot në sy, Almeda Abazi bën ndryshimin e papritur në pamje: Jam e detyruar

-640-0-5b294774308fd.jpg-640-0-5b29477585cad.jpg

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 12

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 23:59

Mund edhe mos të harxhoni shumë të holla për bizhuteri. Ato mund t’i krijoni dhe vetë në kushte shtëpie.

Më poshtë është video me disa këshilla të vlefshme se si mund t’i bëni ato

Postuar: 18/07/2018 - 21:22

Adam Curlykale ka 90% të trupit të tij të mbuluar me tatuazhe dhe gjithçka me bojë të zezë.

Postuar: 18/07/2018 - 21:04

Ka disa femra, të cilat nuk i thonë kurrë “jo” seksit.

Postuar: 18/07/2018 - 20:41

Pa dijeninë e gruas, ishte regjistruar në një chat takimesh, por takimi i fundit i doli një sur

Postuar: 18/07/2018 - 20:24

Për të pirë ujë në Vjosë apo për të kërkuar ushqim?

Postuar: 18/07/2018 - 20:16

Një thesar i madh diamantësh është zbuluar se gjendet në thellësi të planetit tonë.

Postuar: 18/07/2018 - 20:05

Nëna e një vajze të vogël vetëm 3-vjeçare kaloi tmerrin më të madh të jetës së saj kur vogëlushja