BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Lifestyle

Ankth, pasiguri dhe probleme, PARASHIKIMI i Meri Shehut për shenjat e horoskopit: Sot është dita e fundi që…

Ankth, pasiguri dhe probleme, PARASHIKIMI i Meri Shehut për shenjat e

Dashi
Dita e sotme mbart shume ankth ne lidhje me punen dhe stres ne lidhje me shendetin. Ne ceshtjet erotike do ndjeheni shume te ngarkuar dhe plot pasiguri duke dashur te kontrolloni gjithcka.

Demi
Sot do jete nje dite konfliktuale ne nje lidhje personale erotike apo ne cift. Nje projekt personal do jete i paperfunduar dhe nuk merr persiper si ecuri. Kujdes nga tendencat hakmarrese.

Binjaket
Kjo dite do jete e mbushur plot me emocione te forta dhe nje pakenaqesi qe vjen nga mospermbushja e nje qellimi apo e nje deshire ne lidhje me jeten personale dhe punen.

Gaforrja
Urrejtja do marre me shume hapesire dhe kohe sot ne shenjen tuaj sidomos ne ceshtjet erotike dhe personale. Asgje nuk ju ndal qe ti dilni kunder apo te helmoni me gjithe zemer nje lidhje te cilen e doni por nuk e pranoni.

Luani
Nje dite krize ne ceshtjet ekonomike ku sot mund t’ju zhvasin ne menyre te pabesueshme dhe asgje nuk do zere vend nga gjithe ky shpenzim’ Ne ceshtjet familjare do keni nje ngarkese emocionale te forte’

Virgjeresha
Sot eshte dita e fundit e Marsit ne shenjen tuaj dhe kjo ju sjell me shume panik ne pune e mbledhura e te paperfunduara. Por sjell panik edhe ne nje ceshtje personale qe duhet ta kishit futur ne kafazin tuaj dhe qe po ju lodh.

Peshorja
Nje ngarkese emocionale ne diten e sotme e cila do lidhet edhe me nje ceshtje ekonomike qe doni te arrini dhe qe po ju bene te padurueshem. Kujdes me menyren se si doni te neutralizoni problemet shpirterore dhe ato te punes.

Akrepi
Jeni te pakenaqur me veten ne momentin qe duke pare perreth jush nuk po e ndjeni lumturine tuaj dhe nuk po e prekni mundesine per tu cliruar nga nje force zoteruese qe ju lodh. Jeni shume joshes per te qene te vertete dhe kjo i shmang njerezit.

Shigjetari
Duket se po ju mbaron afati per te ndermarre nje organizim te plote ne jeten personale. Kjo sot ju tregon qe jeni me vonese dhe stresi do ju kontrrolloj nervat duke ju zbutur por kerkesat e brendshme jane te medha.

Bricjapi
Do ndjeni nje ndikim te madh ne nje ambient social apo tek njerez te njohur e te afert. Te gjithe do duan t’ju pickojne nervat dhe t’ju vene perpara. Por qetesia juaj do jete mbrojtje e mire.

Ujori
Ka filluar nje periudhe me kerkesa te larta rreth fames dhe statures tuaj ne ceshtje karriere kryesisht. Ky moment ne fakt shenon dhe fillimin e fundit te nje periudhe stresante ne lidhje me punen.

Peshqit
Dita e sotme do mjaftoje te beje gjithe zullumet qe nuk bene dy muaj rresht ne shenjen tuaj. Prandaj kujdes ne marredheniet ne pergjithesi apo ato personalet ne vecanti.