Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Lifestyle

Aplikoi produktin kozmetik mbi fytyrë, 19-vjeçarja shokohet nga rezultati (FOTO)

Aplikoi produktin kozmetik mbi fytyrë, 19-vjeçarja shokohet nga

Një vajzë 19-vjeçare nga Australia, para disa kohësh përdori një produkt kozmetik, i cili i transformoi pjesën e nofullës në formë “drejtkëndësh”.

Sofia Morroquin tronditi rrjetin me rezultatin e një produkti kozmetik, që i kishte kushtuar 500 dollar. Por e reja nuk e kishte ditur që produkti brenda tetë javëve shkaktonte ënjtje të përkohshme, e më pas tregonte të gjithë efektin e saj.

Rasti i 19-vjeçares ishte i veçantë, asaj iu ënjt fytyra menjëherë sapo aplikoi kremin mbi të. Kur kanë kaluar më shumë se dy muaj nga ky incident, vajza është shfaqur me pamjen e saj të mëparshme, që duhet pranuar se është mjaft mahnitëse.

“Më fyenin shumë. Më thoshin që dukesha si burrë, apo më keq akoma si një përbindësh. Sapo aplikova kremin mbi fytyrë, ajo filloi të ënjtet. Por për pas dy muajsh ënjta filloi të bie dhe pamja nisi të rikthehej sërish. Jam shumë e lumtur”, u shpreh Sofia.

Aplikoi produktin kozmetik mbi fytyrë, 19-vjeçarja shokohet nga