BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Lifestyle

Argëtimi në kohë karantine, ja se si merret banjë dielli në shtëpi në kushte izolimi

Qeveria ka vendosur masa shtrënguese të rrepta për të parandaluar përhapjen e mëtejshme të koronavirusit, që deri tani në Shqipëri ka infektuar 33 persona dhe i ka marrë jetën një gruaje.

Argëtimi në kohë karantine, ja se si merret banjë dielli

Njerëzit, shumica e të cilëve janë në shtëpi, pasi institucionet apo kompanitë ku punojnë janë detyruar të mbyllin dyert, për të zbatuar masat e vendosura, do ta gjejnë një mënyrë për të kaluar kohën.

Një grua ka menduar të marrë ca rreze dielli vetëm me të mbathura, në banesën e saj, në një nga zonat e Tiranës, në këtë kohë kaq të ngrohtë, pasi masat dhe rregullat e vendosura kanë privuar shumë njerëz nga shëtitjet e gjata te Kodrat e Liqenit, apo në rrethinat e kryeqytetit.