BREAKING NEWS

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të Tiranës dhe merr plagë të shumta, zbardhet arsyeja

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6 dhjetor që do zbarkojnë liderat e BE-së? Zbardhet axhenda e plotë

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6
x
BREAKING NEWS

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit që do merret për Ori Nebiajn dhe Petrit Dodën

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit
x
BREAKING NEWS

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re avokatja e njohur e vendit tonë, kishte nevojë për transplant të palcës jashtë vendit, Adriatik Lapaj jep lajmin e trishtë: Do më marrë shumë malli!

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x

Lifestyle

As mos u mundoni t’i mashtroni! Këto janë 3 shenjat më të zgjuara të Horoskopit

As mos u mundoni t’i mashtroni! Këto janë 3 shenjat më

As mos u mundoni të manipuloni këto shenja…

Binjakët

Që në moshë të re, Binjakët u pëlqen të eksplorojnë dhe të pyesin. Nga natyra janë shumë kureshtarë ndaj interesohen për shumë gjëra nga fusha të ndryshme, ndonëse më së shpeshti janë të prirur drejt artit. Ata janë shumë inteligjentë dhe rrethohen gjithmonë nga njerëz me të cilët mund të zhvillojnë biseda konstruktive. Ata kërkojnë një partner inteligjent me të cilin mund të flasin për gjithçka.

Akrepi

Asnjë shenjë horoskopi nuk është aq perceptuese dhe intuitive sa Akrepi. Nuk ka pothuajse asgjë që vështrimi i tyre depërtues dhe shqisa e gjashtë nuk mund të depërtojë. Ata gjithmonë përpiqen të shikojnë nën sipërfaqe dhe të shohin kuptimin e vërtetë. Mos u mundoni t’i manipuloni sepse janë ata që e bëjnë këtë dhe ata mund të thyejnë lehtësisht qëllimet e njerëzve të tjerë.

Shigjetari

Personat me natyrë kurioze kanë gjithmonë nevojë të dinë më shumë dhe shpesh veprojnë në mënyrë joserioze. Megjithatë, ata janë shumë perceptues dhe dinë ta vlerësojnë mirë situatën. Ata janë shumë social. Nuk është problem për ta të fitojnë simpatinë që në momentin e parë kur gjenden në një shoqëri të re dhe të gjykojnë mirë se çfarë lloj personi janë. Në mesin e Shigjetarit ka shumë shkencëtarë, dhe matematika dhe shkencat natyrore në përgjithësi janë pika e tyre e fortë. Ata pëlqejnë të investojnë në veten dhe intelektin e tyre gjatë gjithë jetës së tyre.