BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Lifestyle

Askush nuk iu reziston dot, këto janë 3 shenjat më tërheqëse të horoskopit

Askush nuk iu reziston dot, këto janë 3 shenjat më

Çfarë ju duket tërheqëse? Shumë mund të thonë pamja, të tjerë buzëqeshja. Pavarësisht se sa elementë të ndryshëm gjejmë, megjithatë, të gjithë biem dakord për një gjë: atmosfera e tjetrit dhe shpirti i bukur janë tërheqës. Nuk luan gjithmonë rol pamja e jashtme, por elemente specifike të karakterit të dikujt që e bëjnë atë tërheqës.

Luani

Padyshim mbretëri i zodiakut. Sa herë që jeni pranë një Luani, ka diçka në personalitetin e tij që do t’ju afrojë më shumë me të. Fjalët, stili, spontaniteti i tij. Ata mund të duken si këmbyes nganjëherë, por kjo nuk e zvogëlon faktin se ata do të tërheqin vëmendjen tuaj në një mënyrë ose në një tjetër.

Bricjapi

Bricjapët janë të orientuar drejt qëllimit, do të arrijnë çfarëdo gjëje që vendosin. Ata gjithashtu duan vëmendje dhe shpesh e fitojnë atë pa përpjekje. Aura e tyre është e qartë dhe nëse ju pëlqen do ta kuptoni menjëherë. Sigurisht, ata e dinë se shumica e njerëzve, nëse jo të gjithë, i pëlqejnë dhe shpesh mund të mburren për këtë.

Ujori

Me bujarinë, hirin dhe autenticitetin e tyre, Ujori do t’ju fitojë. Ata punojnë shumë, por shpesh shpërqendrohen nga shumë gjëra që ndërmarrin. Përkushtimi dhe pasioni i tyre do t’ju afrojnë më shumë me ta dhe sapo të ndodhë kjo, vështirë se do të ndryshoni mendje.