BREAKING NEWS

Kërkon uljen e dënimit në 1.6 vite burg, ja çfarë ndodhi sot në Gjykatë me Saimir Tahirin

Kërkon uljen e dënimit në 1.6 vite burg, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Familjarët e Vis Martinajt përfundojnë në GJKKO, çfarë pritet të ndodhë

Familjarët e Vis Martinajt përfundojnë në GJKKO,
x
BREAKING NEWS

Qëndron në qeli për aferën e inceneratorëve/ Ish-zyrtari i lartë bën lëvizjen urgjente. Zbardhet vendimi më i fundit

Qëndron në qeli për aferën e inceneratorëve/
x
BREAKING NEWS

Arian Çani del me deklaratën tronditëse: Mos hyni në çdo lokal, ja ku është vendi i ndalur për të pirë kafe në Tiranë, aty jetojnë vrasësit

Arian Çani del me deklaratën tronditëse: Mos hyni në
x
BREAKING NEWS

“Punësim në shpi bari, trafikim njerëzisht drejt Anglisë”/ Si shqiptarët po e kthejnë TIK Tok në një dark Web duke joshur edhe bandat kriminale

“Punësim në shpi bari, trafikim njerëzisht drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, përplasen dy makina, humb jetën efektivi i policisë

Aksident i rëndë, përplasen dy makina, humb jetën efektivi i
x
BREAKING NEWS

"Pa miratimin e tyre s'qarkullon asnjë varkë"/ E përditshmja italiane ‘zbërthen’ mafien shqiptare: Ecin me "nder" dhe "pakte gjaku"

"Pa miratimin e tyre s'qarkullon asnjë varkë"/ E
x
BREAKING NEWS

“Pres të arrestohem të martën”/ Habit ish-presidenti Donald Trump, bën lëvizjen urgjente, fton qytetarët të...

“Pres të arrestohem të martën”/ Habit ish-presidenti
x

Lifestyle

"Astrohell", Hëna e plotë do të ndikojë shumë keq tek këto 2 shenja në muajin shkurt

"Astrohell", Hëna e plotë do të ndikojë shumë

Këtë muaj hëna e plotë do të ndikojë shumë keq tek disa shenja. Gjatë kësaj periudhe tek persona të caktuar do të bllokohet energjia e mirë. Këto shenja të zodiakut do të ndjejnë më së shumti ndikimin e hënës së plotë:

Akrepi

A ka një person në jetën tuaj që të ka mbetur shumë në mendje kohët e fundit? Ky person mund të jetë partneri juaj, miku juaj më i mirë, një partner biznesi apo edhe armiku juaj më i keq. Kushdo qoftë, kjo që ndodh ju inkurajon të rriteni në marrëdhënien tuaj me atë person. Si mund t’i shprehni ndjenjat tuaja?

Binjakët

I ndodhur në shtëpinë tuaj të katërt të nënës, shtëpisë dhe familjes, ky ndikim i Hënës ju inkurajon të rregulloni shtëpinë tuaj, të rregulloni marrëdhëniet me të afërmit dhe të ushqeni një lidhje me rrënjët dhe paraardhësit tuaj. Sigurisht, shtëpia nuk është gjithmonë një vend fizik, por një gjendje shpirtërore. A po shijoni aktualisht sigurinë emocionale dhe fizike të shtëpisë tuaj? Ky eklips do t’ju inkurajojë të përmirësoni marrëdhëniet tuaja me shtëpinë në çdo mënyrë.