Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë: Kujdes se po ju tradhton

Postuar: 22/04/2019 - 10:02

“Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton se personat e kësaj shenje do tradhëtojnë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.
 
Dashi
 
Nje moment me i bukur ju del perpara si mundesi shijim dhe lidhje te reja duke marre rol me drejtues
 
Demi
 
Nje zjarr ju ngrohe zemren ne keto dite te fresketa pranverore. Do kerkoni qetesi, shijim por edhe do tradhetoni ne nje marredhenie te fshehte
 
Binjaket
 
Do clironi energji pozitive ne shoqeri, njohje, jete sociale dhe argetime. Por thelle brenda jush ju djeg ngadale nje e fshehte apo pasion
 
Gaforrja
 
Do keni fatin te shprehni optimizem dhe eufori por e gjitha kjo duhet mbeshtetur mire qe te mos ju marri me vete si nje vorbull
 
Luani
 
Ne karriere do beni hapa te kujdesshem, te matur dhe pa rrezikuar. Po keshtu do kerkoni nje partner besnik ne jeten tuaj
 
Virgjeresha
 
Do keni levizje te shpejta ekonomike ne nxitim e siper por nuk do mund t’i kontrolloni dot pasojat. Ne jeten personale do sundoheni nga dicka me e madhe se ju
 
Peshorja
 
Do humbni energji por do fitoni stabilitet. Kujdes me njerez qe mund te marrin rol drejtues ne jetenerotike dhe materiale tuajen sidomos meshkuj
 
Akrepi
 
Nje partner Dem mund te bej t’i shikoni gjerat te ecin shume me ngadale por ju do merrni inisiativen per te bere gjera te tjera jashte bashkepunimeve
 
Shigjetari
 
Ju pret nje dashuri e zjarrte por qe ju fton ta shijoni shpejt aq sa i zgjat pasioni. Me pas mund te ngroheni ne perditeshmerine tuaj
 
Bricjapi
 
Një partner besnik futet ne jeten tuaj ose ju zgjidhni te merreni me pune qe ne thelb kane shijimin
 
Ujori
 
Do ngriheni ne detyre si pakuptuar dhe kjo do zgjasi ne kohe. Do keni mbeshtetje te sigurt sidomos nga epror Dem
 
Peshqit
 
Ka ardhur momenti te beni plane te qendrueshme dhe jo kala rere. Ekonomia futet ne nje moment optimist.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 08:26

Dashi – Ju mund të dëshironi të keni liri sot. Projektet që përfshijnë partneritete mund të ecin para, sidomos nëse ju ndiheni të motivuar që të bëni gjërat në mënyrën e duhur.

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende

Postuar: 25/05/2019 - 11:29

Që kur u ndava nga bashkëshorti, nisa të kisha një lidhje me një koleg të martuar.

Postuar: 24/05/2019 - 21:15

 Meri Shehu në parashikimin e saj për shenjat e horoskopit ka treguar se për një nga shenjat

Postuar: 24/05/2019 - 09:13

ktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të

Postuar: 24/05/2019 - 07:04

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 23/05/2019 - 18:27

Fëmija që i përket shenjës së Dashit është shumë i gjallë e plot energji.