BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Lifestyle

Astrologe Meri Shehu bën parashikimin e rrallë, tregon çdo ndodhë në 21 dhjetor: Ky fenomen ka ndodhur për herë të fundit në Mesjetë

Astrologe Meri Shehu bën parashikimin e rrallë, tregon çdo

Astrologe Meri Shehu tregon se në datën 21 dhjetor 2020, do të ndodhë një fenomen i rrallë, i cili për herë të fundit është parë në mesjetë, 4 mas 1226.

“Nuk dua te lajmeroj ardhjen e krishtit dhe as te antikrishtit por dua te lameroj nje clirim nga e ardhmja  me mesazhet e ndritura ne bashkeveprim me pervojen e shekujve”, shkruan Meri.

Ne diten e Solsticit ne dt 21 Dhjetor do kemi nje fenomen te rralle Astrologjik ne shenjen e Ujorit jupiteri dhe saturni do jene kaq afer njeri tjterit sa do dukeni si nje yll i vetem nje yll mbret

KY fenomen ka ndodhur per here te fundit ne mesjete ne 4 Mars 12 26

Ky fenomen do jete i dukshem edhe me sy te lire dhe me teleskop

Fenomen kaq i forte sa ky bashkim planetesh do ndodhi perseri ne 2400

Cfarre do sjelle per njerezimin ky bashkim planetesh ??

ky yll mbret i krijuar nga bashkimi ne shenjen e ujorit ??

nuk dua te lajmeroj ardhjen e krishtit dhe as te antikrishtit por dua te lameroj nje clirim nga e ardhmja  me mesazhet e ndritura ne bashkeveprim me pervojen e shekujve.