Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Astrologe Meri Shehu jep lajmin e madh: Kësaj shenje horoskopi do t’i ndryshohet jeta

Postuar: 15/03/2019 - 19:32

Dashi

 
Një frymëzim i brendshëm mund t’ju çlirojë nga ankthet dhe streset apo bllokimet ligjore e shëndetësore.
 
Demi
 
Nëse nuk jeni duke pritur dhe duke ndenjur kot, do të arrini të bëni një lëvizje shumë të saktë dhe do të ndriçohet jeta juaj.
 
Binjaket
 
Do kishit shansin e madh të përfitonit nga energjia e ditës nëse nuk do kishit abuzuar më parë me dashurinë dhe pushtetin.
 
Gaforrja
 
Një energji e mirë mund t’ju çojë me lart nga sa kishit menduar në ditët në vazhdim. Mjafton të bëni një udhëtim në det.
 
Luani
 
Do kishit fat në punë që kërkojnë fantazi dhe emocion, art ose komunikim si edhe në çështjet ekonomike mund të bënit një hap para.
 
Virgjëresha
 
Do ju kundërshtojnë me forcën e një të drejte që ju nuk e kishit parë me kujdes dhe nuk i kishit dhënë rëndësi. Në këtë rast mund të dilni bllof.
 
Peshorja
 
Puna juaj sot do të fuqizohet dhe do të bëni diçka me të vërtetë të bukur që do ju pelqëjë. Në ditët në vazhdim duhet të ndiqni ecurinë e sotme.
 
Akrepi
 
Do shkelqejë një rreze drite në jetë tuaj personale që do dali nga hici, por që do t’ju ndriçojë në mënyrë thelbësore duke ju ndryshuar jetën.
 
Shigjetari
 
Mund të përdorni mundësitë që do ju jepen në çështje familjare të cilat mund të përparojnë dhe të bëheni pronar të një mundësie.
 
Bricjapi
 
Do të keni një takim interesant sot me fatin dhe pritet tju ndricçohet sado pak rruga e një qëllimi i cili me pak kujdes do arrihet me sukses.
 
Ujori
 
Papritur do fuqizoni pozitat tuaja dhe do të merrni atë që ju takon si në çështjet materiale ashtu edhe ato personale. Puna juaj do vlerësohet.
 
Peshqit
 
Mund të bëheni të famshëm brenda famës tuaj por edhe më tej. Keni një ndryshim jete dhe kthesë shumë të madhe, e cila do jetë pozitive.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 15:59

Së fundmi kudo në mediat e huaja është bërë publike historia e një mjeku shqiptar që jeton në Perugia të Italisë i cili teksa ishte duke u martuar ka lënë në mes dasmën e tij për t’i dhënë ndihmën e parë një zon

Postuar: 21/05/2019 - 12:55

Pse të shqetësoheni dhe të bëni një test për koeficientin e inteligjencës kur mund ta studioni

Postuar: 21/05/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 20/05/2019 - 23:35

Astrologët thonë se shenjat e Peshores dhe Bricjapit, janë dy shenjat që kanë lindur me fat.

Postuar: 20/05/2019 - 18:09

Një skandal me natyrë seksuale ka ndodhur një shkollë të mesme në Kolumbi.

Postuar: 20/05/2019 - 07:07

Dashi