BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Lifestyle

Astrologe Meri Shehu tregon 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë!

Astrologe Meri Shehu tregon 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë

Astrologe Meri Shehu ka treguar 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë!

Teksa po fliste për prirjet e tradhtisë së shenjës së Peshores, Meri zbuloi tek “Rudina” 3 shenjat që renditen të parat sa i përket tendencës për të tradhtuar.

“Peshoret, në thelb kanë diplomaci, por janë pak tradhtarë. Ashtu siç janë diplomatë në dashuri, Afërdita i bën të flirtojnë. Por martesën e duan, tradhtojnë apo nuk tradhtojnë”, u shpreh ajo.

Por cilat janë shenjat më tradhtare të horoskopit?

Nëse do të duhet të veçonte tre, Meri Shehu përmendi Dashin, Ujorin dhe Binjakët.

Ajo përmendi edhe Akrepin, por e përjashtoi nga treshja tradhtare, duke thënë se tradhton por “jo dhe aq”!