BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Lifestyle

Astrologia e njohur jep lajmin e keq për Sali Berishën, ja çfarë parashikon për Peshoret: Të ruajnë qetësinë!

Astrologia e njohur jep lajmin e keq për Sali Berishën, ja

Astrologia Meri Gjini ka bërë parashikimin e yjeve për muajin tetor. Një vëmendje të madhe ka tërhequr shenja e Peshores, e cila është protagoniste e këtij muaji.

Sipas astrologes, ka çështje ligjore që do të kërcasin, ka diskutimeve rreth gjyqeve që janë të zhurmshme, çështjet e politikës, pasi një pjesë e mirë e Peshoreve merren me këtë pjesë. Marrim këtu shembullin e  ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili ka lindur më 15 tetor dhe mesa duket lajme jo të mira priten për të.

Parashikimi i Peshores:

Ka çështje ligjore që do të kërcasin, ka diskutimeve rreth gjyqeve që janë të zhurmshme, çështjet e politikës, pasi një pjesë e mirë e Peshoreve merren me këtë pjesë, me çështje zyrtare, politike, pra janë në rol drejtues ose janë në pozicione të tilla që dashje pa dashje u duhet të jenë diplomat, ekulibrues. Megjithatë kujdesi i tyre duhet të fokusohet te pjesa e ruajtjes së qetësisë. Sidomos nga data 6 deri në 20 se është hëna e re tek ata.

Një këshillë për Peshoren: nuk ka vend rreth datës 20, dy ditë para dhe dy ditë mbrapa për alkool dhe makinë.