BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Lifestyle

Astrologia Meri Shehu jep lajm të gëzueshëm për këtë shenjë: Një surprizë e madhe do ju ndryshoj jetën

Astrologia Meri Shehu jep lajm të gëzueshëm për

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për këtë fundjavë ( 22 dhe 23 shkurt 2020).

Dielli  në shenjën e Peshkut ndodhet në lidhje harmonike me Marsin në Bricjap dhe Uranin në Dem dhe në thelb krijohet një hallkë lidhese midis tyre shumë të favorshme shkruan astrologia në postimin e saj.

‘Është një nga kombinimet më të mira 1. Fantazia merr rrugen e materializimit2.Frymezimi behet veper arti3.Dashuria gjen rrugen e te shprehurit ne boten fizike4.Gezimi behet thelbesor. Bëhet fjalë për dy ditë që duhen shijuar dhe na japin gëzim’ shton më tej ajo.

DASHI
Rruga juaj sikur pastrohet nga paqartësia dhe qëllimet drejt ngritjes marrin një drejtim më realist. Mund të ndjeheni të plotësuar edhe në aspektin personal
Demi
Një surprizë e këndshme do ju ndryshoj jetën duke ju futur në një marrëdhënie shumë të mirë në jetën personale por edhe profesionale
Binjaket
Do gjeni mënyrën për të ndriçuar idetë tuaj dhe për të forcuar pozitat tuaja në lidhje me karrierën dhe planet tuaja me të fshehta. Do keni takime romantike
Gaforrja
Antagonizmi përball jush mund të zbehet dhe ti lërë vend një bashkëpunimi dhe mirëkuptimi që do çoj përpara punët dhe marrëdhëniet tuaja në përgjithesi
Luani
Mund të bëhen disa lajme pozitive sot që të rregullojnë rrëmujen e krijuar deri tani ne jetën tuaj familjare dhe atë që lidhet me punën .Një lajm i mirë ju çliron nga pengesat
Virgjeresha
Nuk ka më persona apo pengesa që mund të ndërpresin fatin dhe karmën tuaj drejt një marrëdhënie personale e cila këto dy ditë duhet të finalizohet me sukses.Ju presin bashkëpunime të rëndësishme
Peshorja
Sot dhe nesër do shikoni një ngritje të rëndesishme standarti në lidhje me qëllimet tuaja ekonomike dhe në lidhje me zotërimet tuaja
Akrepi
Një bashkëpunim shumë i rëndësishëm ju troket në derë dhe një dashuri e madhe po ashtu. Mund të kombinoni punët dhe jetën erotike në mënyrë të pandashme
Shigjetari
Një çështje e rëndësishme ekonomike do zgjidhet gjatë këtyre dy ditëve dhe do ju sjell mundësi të mendoni pozitivisht për një investim në pune apo ndryshim pune
Bricjapi
Një sukses në lidhje me planet tuaja apo një udhëtim i shkurtër që do sjell shumë rezultat në lidhje me personat dhe mundësit që do ndeshni perpara jush
Ujori
Jeni në një nga momentet tuaja me krijuese çdo gjë që ndejeni apo fantazoni mund ta bëni realitet dhe të ketë vlera të pa kundërshtueshme
Peshqit
Këto dy ditë duhet të mendoni pozitivisht pasi më ne fund planetet do ju ndihmojne në shume drejtime, në qëllime apo takime me njërëzit e duhur si edhe në plane të reja e udhëtime.