BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x
BREAKING NEWS

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i kanë në banka/ Vidhen të dhënat bankare, u gjetën në CD e databazës së pagave

Po rrezikohen shumat monetare të shtetasve shqiptarë që i
x

Lifestyle

Astrologia Meri Shehu parashikon fatin për çdo shenjë: Ja çfarë na pret këtë javë

Astrologia Meri Shehu parashikon fatin për çdo shenjë: Ja

Astrologia Meri Shehu ka zbuluar se kjo javë do jetë shumë interesante. Gjithë lidhjet ndërplanetare ndodhin këto dy tre ditët e para. Do kemi një përqafim planetesh në Virgjereshë. Ky përqafim do ndikojë te Virgjëresha, Peshqit, Binjakët dhe Shigjetarët. Duhet të shikojmë mirë çështjet ekonomike dhe personale. Kjo javë do jetë intensive, fundi i javës do jetë më e mirë për Binjakët dhe 1  Tetori do filloj shumë fuqishëm.

Dashi– 1 yll, megjithëse është  hëna e re në Peshore është në kundërshtim me Dashin, por kjo nuk do të thotë që çdo gjë do kundërshtohet.  Çdo gjë mund  të shkojë drejt bashkëpunimit,  por duke ditur që dashët janë egoistë dhe egocentrik duhet ta hapin dorën për një bashkëpunim të këndshëm. Kujdes me punën dhe një prapaskenë aty.

Demi- 2 yje, sepse do kenë problem me jetën erotike, në planet dhe projektet e tyre nesër do jetë një ditë shumë e rëndësishme për ta për atë përqafimin që thashë unë. Dikush nga e kaluara do vijë ti përqafojë, por ka një prapaskenë një as nën mëngë që nuk është shumë i mirë. Por një punë e re i pret gjithsesi.

Binjakët- 5 yje, sepse në fund të javës nga data 27-28 Marsi në Binjak bën një lidhje të bukur me Saturnin në ujor dhe binjakët do e shfrytëzojnë për të rehabilituar planet dhe projektet e tyre ligjore, studimet dhe një projekt shumë ambicioz.

Gaforrja – 3 yje, janë një nga shenjat kardinale që do merren shumë me shtëpinë me pasuritë e patundshme, ndryshime shtëpie rregullime debate, hapje e mbyllje shumë lëvizje aty, gjithë ky lëmsh lëvizjesh mund të humbasin energji.

Luani- 4 yje, janë shumë mirë në të gjitha aspektet, por është një çështje ekonomike që shkon e vjen e nesër i mbërthen. Nesër o zgjidhet ajo, ose siç ka thënë Napoloni ajo që nuk zgjidhet pritet.

Virgjëresha– 3 yje, megjithëse nesër kanë përqafimin e madh, por do kenë një debat ekonomik me këtë hënën e re në Peshore dhe ky debat ekonomik do duket në fund të javës, pikërisht me atë kundërshtimin Diell në Peshore.

Peshorja– 5 yje, Afërdita futet në Peshore në fund të javës kështu që dashuria dhe shumë gjëra të bukura do ndodhin në jetën tonë, sepse peshorja ka të bëjë me stilin me sharmin me edukatën, me diplomacinë, kështu që diplomacia do filloj të mbizotëroj, por sot kemi hënë e re. Në dashuri kanë një tradhti, por nuk do jetë diçka e keqe, sepse tashmë do e kenë kaluar.

Akrepi– 3 yje, Mërkuri i kundërt takohet me Afërditën në Virgjëreshë, një plan projekt i kaluar kthehet në çështjet sociale, miqësitë, ose qëllimet e tyre, por të shikojmë ky përqafim sa i ngrohtë do jetë edhe për akrepët.

Shigjetari – 4 yje, hëna e re në peshore është shumë e mirë  për shigjetarët. Do kenë një lajm të ri në lidhje me punën dhe karrierën,  i cili mund ti kushtëzojë, diku mund të ndërpritet një punë po diku mund të rregullohet shumë fuqishëm.

Bricjapi – 2 yje, sepse Bricjapi duhet të fitojë.  Hëna e re i jep një fuqizim, por duhet të kenë kujdes nga njohjet e reja nga ndryshimet e punëve në këtë kohë sepse Mërkuri është i kundërt.

Ujori– 5 yje, Peshorja na jep  më shumë optimizëm. Ujori lidhet bukur me peshoren. Hëna e re sot në peshore tregon projekte të reja, udhëtime, dashuri të reja. Afërdita në Peshore në fund të javës do i japi shumë avantazhe  ujorëve

Peshqit– 1 yll, hëna e re është në një pozicion  jo të mirë për peshqit, në shtëpinë e 8 të tyre, ka të bëjë me çështje ekonomike. Do ketë një ngatërresë të madhe.