BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Lifestyle

Atyre nuk ua hedh dot asnjë njeri, këto janë 3 shenjat më të zgjuara të horoskopit

Atyre nuk ua hedh dot asnjë njeri, këto janë 3 shenjat më

Ka njerëz që bëjnë përshtypje me zgjuarsinë, inteligjencën dhe fleksibilitetin e tyre të mendimit dhe, sipas yjeve, i përkasin shenjave të mëposhtme.

Binjakët

Binjakëve iu bën përshtypje një mendje e fortë, të cilën mund ta mbështesë me njohuri dhe argumente. Kjo për faktin se edhe ata punojnë në këtë mënyrë. Mendja e tyre punon shpejt dhe shkëlqen gjithmonë. Dhurata më e mirë e tyre është komunikimi.

Virgjëresha

Personat e kësaj shenje janë të shkëlqyer në komunikim. Pëlqejnë t’i shikojnë gjërat në detaje. Nevoja për të ditur sa më shumë është ajo që i bën ata më të zgjuar. Kanë një bazë të dhënash, ku referohen gjithmonë për çdo gjë.

Peshorja

Personat e kësaj shenje fshehin një vetvete dhe inteligjente. I shpalosin njohuritë e tyre, pa u bërë të vrazhdë dhe pa rënë në sy. Kanë njohuri të gjera dhe njihen si bashkëbisedues të mirë.